Бренди по країнам: США

Країна-власник:
США

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 

Freescale

Американський виробник (повна назва — Freescale Semiconductor, Inc.) напівпровідників, а також напівпровідникових компонентів, контролерів і процесорів. Рішення компанії застосовуються в користувацькій, автомобільній і промисловій електроніці, а також комунікаційному встаткуванні.

Freightliner

Джеймс Леланд (James Leland) був не просто гарним водієм, але й чудово розбирався в техніку. Своїми руками поліпшити ту або іншу модель серійної вантажівки було для нього звичайною справою. Ця людина чимало часу провела в кабіні вантажівок, займаючись розвозом всіляких вантажів В 1929 році Леланд вирішує, що прийшла настав час почати свою справу.

Fresh

Fresh Inc. — американська компанія, що провадить косметичні кошти й парфумерію. З 2000 року входить до складу холдингу LVMH (Moët Hennessy — Louis Vuitton), що розширив цієї й подібними придбаннями свій вплив на американському рыне косметичних коштів Бренд Fresh з`явився в 1991 році, під ним компанія, заснована чоловіком і дружиною — Левом Глазманом і Анитой Ройтберг (Lev Glazman and Alina Roytberg), випускала косметичні кошти, виготовлені з натуральних компонентів.

Gammatech

Великий американський виробник ноутбуків. Позиціонує себе як найбільший у світі постачальник інноваційних моделей (втім, у наших широтах компанія мало відома). Gammatech однієї з перших почала випускати захищені ноутбуки, розраховані на використання в умовах, не прийнятних для настільки складної електроніки Починала компанія наприкінці 80-х років минулого століття.

Garmin

Слоган: Follow the leader
Один з ведучих у світі виробників систем Gps-Навігації, як для простих смертних, так і для професіоналів. Навігатори Garmin використовуються у військовій техніці, мореплавстві, авіації, наземному транспорті, туризмі. Випускаються як моделі з більшими екранами й безліччю можливостей, так і малюсінькі, сховані в корпус, що надівається на руку на зразок годинника Garmin з`явилася на світло в 1989 році.

ge logo

GE

Американська багатогалузева компанія General Electric була заснована ще в кінці 19 століття. Засновником її виступив відомий винахідник і підприємець Томас Эдисон — той самий, який винайшов лампу розжарювання й запропонував говорити «алло» на початку телефонної розмови Метою створеної їм компанії Edison General Electric Company було привнести електрику в життя звичайних людей.

Gillette

1989-2009 1974-1989 1964-1974 1901-1964 Бренд Gillette це не тільки всілякі бритвені системи для чоловіків і жінок, але також і своєрідний символ одноразової продукції. Адже саме завдяки компанії, заснованої Кингом Кемпом Жиллеттом, споживачі поступово звикли до недорогих речей, які спокійно можна викинути після використання.

Gmail

Безкоштовний поштовий сервіс, надаваний компанією Google. На думку багатьох користувачів, уважається найбільш зручним із усіх існуючих на сьогоднішній день послуг електронної пошти. Gmail відрізняється деякими особливостями, які роблять роботу з ним не тільки зручної, але й безпечної.

Goodyear

Історія цього всесвітньо відомого виробника шин почалася в 1898 році, коли хтось Френк Сейберлинг (Frank Seiberling) выклянчил якусь суму у зведеного брата й на ці гроші придбав невеликий заводик, на якому зайнявся виготовленням самих різних гумовотехнічних виробів, у тому числі й шини для гужового транспорту й велосипедів.

Google

Корпорація, що володіє найпопулярнішим однойменним розвідувачем. Google обробляє десятки мільярдів запитів на місяць, володіючи абсолютною більшістю пошукового ринку. Найближчі конкуренти (Yahoo! і Bing) відстають від нього на порядок Саме Google першим приходить на розум, коли розмова заходить про знамениті бренди.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21