Бренди по країнам: США

Країна-власник:
США

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 

EA SPORTS BIG

Слоган: No rules — No physics — No limits
Бренд приналежний компанії Electronic Arts. Під ним випускаються різноманітні спортивні ігри. Головна особливість цих ігор укладається в тому, що вони не будуються на чіткому дотриманні всіх правил і умовностей справжніх спортивних змагань. Більше того, навіть закони фізики не завжди є обмеженням.

ebay

Восени 1995 року програміст Пьер Омидьяр (Pierre Omidyar) Хосе, що й нині проживав у місті Сан, що в штаті Каліфорнія (San Jose, California), запустив на своєму сайті он-лайн аукціон, названий їм Auctionweb. Історія зберегла той факт, що першим проданим у такий спосіб предметом стала несправна лазерна вказівка Омидьяра.

Ed Hardy

Цей бренд був створений союзом двох талантливейших людей — каліфорнійського художника-татуировшика Эда Харди й французького дизайнера Кристиана Одижье (Christian Audigier). Обоє вони відомі на увесь світ своїми роботами. Харди навіть уважають «батьком» сучасного тату, називаючи часом «королем татуювання».

Edsel

Здається, що в Ford Motor Company дуже не люблять згадувати історію із брендом Edsel. І не дивно — адже автомобілі цієї марки можна назвати найгучнішим провалом в історії компанії Почалося все в 1950 році, коли маркетологи Ford Motor Company розв`язали, що їм потрібно обов`язково створити автомобілі, що склали б конкуренцію Oldsmobile від General Motors.

Esprit

Компанія Esprit початку своє існування в 1968 році в Сан Франциско. Заснували її подружжя Сьюзи й Дуг Томпкинс (Susie and Doug Tompkins). Споконвічно під цим брендом випускалася винятково одяг для жінок, що досяглися вже середнього віку. Це були речі не занадто яскраві, зате зручні й практичні.

Firefox

Phoenix - FirebirdFenecРання версіяFirefox 3.5 Безкоштовний браузер, розроблювальний і розповсюджуваний Mozilla Corporation — дочірньою компанією некомерційної організації Mozilla Foundation. Цей браузер є, по суті своєю, реінкарнацією колись найпопулярнішого Netscape Navigator, що впав у боротьбі з Micrsoft і її Internet Explorer (IE).

Fisher-Price

Всесвітньо відомий виробник іграшок з Америки, чия історія почалася в 1930 році в містечку Ист-Аврора, що розташований недалеко від Нью-Йорка. Заснували компанію Герман Фишер (Herman Fisher) і Ирвинг Прайс (Irving Price), що зайняв посаду виконавчого директора. Активна участь ухвалювали також дружина Ирвинга — Маргарет Прайс (Margaret Price), на чию частку випала роль художника-ілюстратора й Хеллен Шелле (Helen Schelle), що не один рік проробила в магазині іграшок у Нью-Йорку, а отже, мала великий досвід у цьому напрямку Уже в 1931 році увазі споживачів були представлені перші 16 іграшок, виготовлені з дерева.

For Dummies

Слоган: A Reference for the Rest of Us! Для, що сумніваються
Дуже популярна в усьому світі серія навчальних книг, розрахована винятково на початківців. Споконвічно серія створювалася для користувачів комп`ютерів; нині ж охоплює найрізноманітніші сфери людської діяльності. Серія For Dummies — класичний приклад франшизы ЗМІ, коли зовсім різними видавництвами здобуваються права на видання однієї й тієї ж книги.

Ford

Історія цього легендарного автовиробника почалася ще в 1903 році, коли Генрі Форд (Henry Ford) з одинадцятьма компаньйонами заснував невелику компанію Ford Motor Company. Стартовий капітал становив 28 000 доларів, які вдалося зібрати завдяки різним інвесторам. У Форда вже був найбагатший досвід в інженерній справі, автоперегонах і бізнесі.

Freeagent

Лінійка зовнішніх жорстких дисків (External HDD) компанії Seagate. Ці моделі створюються для використання в невеликих офісах і будинку, як рішення для зберігання інформації й створення резервних копій Головними відмітними рисами лінійки є висока швидкість роботи, низький рівень шуму й привабливий пізнаваний зовнішній вигляд.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21