Бренди по країнам: США

Країна-власник:
США

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 

Diablo

Культова комп`ютерна гра, жанру action-rpg, розроблена в листопаді 1996 року Blizzard North — підрозділом компанії Blizzard Entertainment. Були представлені версії під Windows, Mac OS і Playstation. Blizzard завжди вміла створювати шедеври. Так трапилося й цього разу. Популярність гри зашкалила за всі мислимі межі — за кілька років було реалізовано більш 2,5 мільйонів копій гри (і це тільки ліцензійних копій).

Digital Domain

Galloping Horse Studio Компанія, що спеціалізується на створенні всіляких спецэффектов і анімації. Саме завдяки її старанням були зняті такі знамениті фільми, як «Титаник»
, «Аполлон 13»
, «Післязавтра»
, «Я робот»
, «Трансформеры: Темна сторона Місяця»
і багато інші.

Digital Playground

Слоган: Porn worth paying for
Найбільша в США студія, що знімає «фільми для дорослих». Працює з 1993 року, коли порнорежисер і порнопродюсер Алі Джун (Ali Joone), відомий більше як просто Joone, заснував невелику компанію, основним заняттям якої було проведення комп`ютерних ігор певного характеру.

Digital Storm

Слоган: performance, support, and value
Американський виробник ігрових комп`ютерів — десктопов і ноутбуків. Взагалі в США досить багато компаній, що займаються подібною продукцією (наприклад ibuypower або Smoothcreations). Покупець може вибирати серед величезної кількості настроювань і нюансів — зовнішній вигляд, потужність процесора, обсяги накопичувачів… Такий підхід дозволяє споживачеві вибрати комп`ютер повністю задовольняючий саме його запитам Digital Storm Black|ops Компанія працює з 2001 року, почавши свою діяльність у гаражі.

disney-logo

Disney

Уолт Дисней, поза всякими сумнівами, був унікальною людиною. Він уміло сполучав у собі риси доброго казкаря й гарного підприємця, грамотно балансуючи між своїми бажаннями й реальними можливостями. А тому не дивно, що створена їм компанія продовжує розбудовуватися й квітнути навіть сьогодні – по закінченні 90 років від дня своєї підстави.

Dr Pepper

Слоган: King of Beverages Old Doc Be a Pepper Be You There´s just more to it
Знаменитий газований напій Dr Pepper проводиться корпорацією Dr Pepper Snapple Group Company (колишня назва компанії — Cadbury Schweppes Americas Beverages). Крім самого свого відомого бренда компанія випускає й інші газовані й негазовані напої, чаї, миксы, навіть пиво.

Dropbox

Dropbox — це хмарне сховище даних, що належить компанії Dropbox Inc. . У користувача є можливість одержувати доступ до своєї інформації з будь-якої крапки земної кулі, де є підключення до інтернету, ділитися нею з іншими користувачами, синхронізувати дані з вилученими устроями Концепція хмарних сховищ не нова й Dropbox далеко не перша компанія, яка створила подібний сервіс ( насправді конкурентів у неї цілком достатньо).

Durabook

Слоган: Built Tough, Built to Last Born to be durable
Марка, під якою випускає свої захищені ноутбуки американська компанія Gammatech. Моделі ці, корпуси яких виконані з магнієвих сплавів і постачені гумовими вставками, відрізняються підвищеною стабільністю до шкідливого впливу навколишнього середовища.

Duracell

Duracell — одна з найвідоміших марок лужних батарейок у світі, належить корпорації Procter & Gamble. Також під цим брендом випускаються трохи інших видів батарейок усіляких розмірів і ємностей, а також лінія ліхтариків. Бренд Duracell знаменитий тим, що його батарейки мають довгий термін служби, властиво, саме ці батарейки згадуються, коли ми думаємо про батарейки здатних прослужити як можна довше.

EA SPORTS

Слоган: It´s in the game If it´s in the game, it´s in the game (споконвічний)
Бренд американської компанії Electronic Arts — одного із провідних розроблювачів розважального програмного забезпечення. Під ним виходять спортивні симулятори. Асортименти широкий — практично всі популярні види спорту: футбол, хокей, автоперегони, гольф… Головне що відрізняє ці ігри — максимальна реалістичність і наближеність до реальних умов EA SPORTS з`явилася в 1993 році.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21