Бренди по країнам: США

Країна-власник:
США

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 
logo1

Cisco

Американську компанію Cisco Systems можна вважати унікальної. Вирізнилася вона як безпрецедентно стрімким зростанням капіталізації, так і сильним обожнюванням з боку фанатів. Створювалася Cisco з метою розробки й продажу мережного встаткування. Спеціалізація бізнесу виявилася вузької, але в ньому компанія досяглася максимальних висот.

CL9

Ця компанія практично нічим не прославилася. Ну хіба що, якщо не вважати двох моментів: у перших, засновником її був Стефан Возняк (Stephan Wozniak, «Woz»), відомий так само, як один із сооснователей Apple і як творець знаменитих комп`ютерів Apple I і Apple II; у других CL9 була першою компанією, що представила універсальний пульт дистанційного керування (ПДУ). До початку 80-х років минулого століття, ПДУ стали самим звичайним явищем.

Coca-Cola_Logo_Script

Coca-Cola

Округлий біло-червоний напис «Cоca-Cola» змушує сглотнуть слину багатьох з нас. Цей газований безалкогольний напій асоціюється зі святом і достатком, у сприйнятті багатьох він персоніфікує собою саму американську мрію. Але, перш ніж стати символом сімейного торжества, бренд Cоca-Cola пройшов досить довгий шлях.

Colin Mcrae Rally

Серія гоночних симуляторів компанії Codemasters. Відмітною рисою ігор серії став підвищений реалізм керування автомобілем. Більше того, серія стала першим у своєму роді — высокореалистичным симулятором раллийных перегонів Графіка найпершої частини була більш, ніж прийнятної, але їй явно не вистачало «жвавості».

Corsair

Американська компанія, найбільше відома, як виробник різних типів комп`ютерної пам`яті, у тому числі й Ssd-Накопичувачів c «флешками». Також займається й деякими іншими типами комплектуючих для комп`ютерів, наприклад блоками живлення й системами охолодження Модуль пам`яті Corsair Vengeance Заснована компанія була в 1994 році, споконвічно вона звалася Corsair Microsystems.

Cougar Paws

Під брендом з настільки оригінальною назвою (переводиться як “лабети пуми”
) проводиться спеціалізоване взуття, расчитанная в основному для покрівельників. Підійде вона також для монтажників, мийників вікон, сажотрусів і людей інших професій, пов`язаних з висотою й похилими поверхнями Cougar Paws — сімейна компанія, заснована в 1996 році.

Cross

Продукція Cross — це, насамперед, елітні пишучі приналежності, стильні, функціональні й не рідко дорогі. В основний асортименти входять пір`яні ручки, ручки-роллеры, кулькові ручки й олівці. Крім цього випускаються різні канцелярські приналежності, що також ставляться до розряду елітних: органайзеры, чохли для візитних і кредитних карток, футляри для документів, брелоки, запонки й т.п.

Cyrix

Слоган: Advansing the Standart
Про цю компанію зараз мало хто пам`ятає. Але ж у свій час Cyrix Corporation прославилася тим, що намагалася конкурувати на ринку мікропроцесорів, з такими компаніями, як Intel і AMD. Правда, не дуже успішно. Компанія з`явилася в 1988 році, у місті Ричардсон, штат Техас, США (Richardson, Texas, USA).

Dell

Dell, Purely You. Dell. Uniquely You. (використовується в Австралії) Easy as Dell. Be direct.
Історія цієї компанії — одного із провідних виробників ноутбуків, нетбуков, десктопов, серверів, а так само смартфонов — це, насамперед, історія її засновника Майкла Делла (Michael Dell). Його життя є ідеальною ілюстрацією до справдженої «американської мрії». Народився Майк в 1965 році в Х`юстоні, штат Техас (Houston, Texas).

Delorean

Іноді відбувається так, що продукція, що випускається, стає куди більш відомої, ніж її виробник. Так відбулося й у цьому випадку. Давно вже ніхто не пам`ятає DMC, але от вироблений нею автомобіль (а компанія встигнула створити лише одну модель), людство запам`ятає надовго. Це легендарний Delorian DMC-12, машина з культового фільму-трилогії «Назад у майбутнє». Заснував DMC інженер Джон Делореан (John Delorean), що працював до цього в General Motors, що й встигнув прославиться як розроблювач безлічі цікавих рішень і автомобілів.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21