Бренди по країнам: США

Країна-власник:
США

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 

Bloomberg

Історія інформаційного агенства Bloomberg нерозривно пов`язана з іменем його засновника Майкла Блумберга (Michael Bloomberg), який входить у десятку найбагатших людей миру, за версією Forbes. Цікаво, що бабуся й дідусь Майкла по батьківській лінії емігрували з Росії в Америку в 1906 році, рятуючись від, що насуваються політичних і економічних катаклізмів.

Boeing

Слоган: One destination. A world of solutions.
Мабуть, найвідоміший у світі виробник авіаційної, військової й космічної техніки. Але ж починала корпорація Boeing з малюсінької фабрики, де невеликі літаки збиралися повністю вручну. Історія компанії почалася в далекому 1916 році, коли 15 липня була заснована компанія The Pacific Aero Products Company, через рік перейменована в Boeing Airplane Company.

Borland

Слоган: «Made in Borland»
Відома компанія-виробник програмного забезпечення. В основному прославилася своїми коштами розробки додатків і баз даних, а також Alm-Платформами (Application Lifecycle Management — керування життєвим циклом додатків). Також уживали безуспішні спроби створення прикладних програм, начебто офісних пакетів.

Brown-Forman

Ця американська компанія є одним з найбільших виробників спиртних напоїв у світі. Володіє безліччю відомих алкогольних брендів, таких як Finlandia Vodka, Jack Daniel`s, Chambord, Southern Comfort, Woodford Reserve Bourbon, Canadian Mist, Early Times і Old Forester. Brown-Forman має довгу історію. Компанія була заснована в 1870 році фармацевтом Джорджем Брауном (George Brown), якому спала на думку думка продавати віскі вищих сортів так само, як і ліки — у герметичних прозорих пляшках.

Bucyrus

Ведучий світовий виробник гірничо-шахтного встаткування. Драглайни, екскаватори, бурове встаткування компанії Bucyrus використовується по усьому світу в шахтах, рудниках і кар`єрах. Найчастіше його застосовують при видобутку вугілля. Більша частина цієї техніки має величезні розміри й важить часом не одну сотню тонн.

Buick

Легендарна автомобільна марка. Одна з найстарших у США, що дожила до наших днів Усе почалося в 1899 році, коли талантливейший інженер Дэвид Б`юік (David Buick), шотландець по походженню, заснував компанію Buick Manufacturing Company, яка займалася проведенням автомобільних двигунів, використовуючи для цього власні унікальні розробки.

burger king

Burger King

1999-сьогодні 1994-2003 1971-1994 1957-1971 1954-1957 На сьогоднішній день Burger King є другою по величині й по популярності мережею фаст-фуду у світі. Ресторани цієї корпорації перебувають у всіх 50 штатах США, а також в 56 країнах миру. Щорічний оборот компанії перевищує $2,5 млрд. А тому так цікаво, зрештою, довідатися, із чого ж усе починалося А почалася історія Burger King з того, що два ініціативні ділки — Джеймс Макламор і Дэвид Эджертон – в 1954 році розв`язали відкрити свою власну мережу ресторанів фаст-фуду.

Carbonite

Слогани: Backup. Simple. Because your life is on your computer (на мій погляд просто чудово!)
Carbonite — компанія, розташована в Бостоні, штат Массачусетс, США (Boston, Massachusetts, USA). Рід діяльності — надання послуг по резервному зберіганню даних (backup). Резервні копії створюються в режимі онлайн і доступні лише одному користувачеві — їх власникові Послуги ці платні, але не занадто дорогі — близько 55 доларів США в рік, при практично необмежено резервному просторі.

Cheetah

Лінійка високопродуктивних жорстких дисків (HDD) компанії Seagate. Дані моделі мають досить скромні, як на теперішній час, обсягами, відрізняючись винятково високою швидкістю роботи й надійністю. Це рішення для серверів і спеціальних систем Представлені «гепарди» були в жовтні 1996 року.

Chevrolet

Одна із самих легендарних марок американських автомобілів. Багато моделей Chevrolet (марку в народі любовно охрестили Chevy — Шеви) стали справжніми втіленнями « американської мрії». Вони не раз ставали зірками культових фільмів і героями популярних пісень. Тривалий час автомобілі Шевроле (хоча, якщо бути вуж зовсім допитливим, те вірніше всього «Шевролей»
) виявляли собою те, яким повинен бути масовий американський автомобіль Сумніваюся, що відомий у свій час автогонщик Луи Шевроле всерйоз замислювався про створення власної моделі автомобіля.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21