Бренди по країнам: США

Країна-власник:
США

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 

Belkin

Один з найбільших у світі виробників різної комп`ютерної техніки. Також Belkin створює всілякі аксесуари для різної портативної електроніки, в основному для техніки Apple. Випускаються й усілякі кабелі, перехідники, випрямлячі напруги, джерела безперебійного харчування. Асортименти продукції постійно розширюється.

Beluga

Groups on the go
Beluga — сервіс групових мобільних повідомлень, був створено в липні 2010. З березня 2011 року належить компанії Facebook. Основне призначення сервісу — забезпечення можливості спілкування відразу декількох користувачів. Ви можете створити групу друзів (яка в Beluga називається «Pod») і відправляти повідомлення тільки для цієї групи.

Benefit Cosmetics

Benefit Cosmetics — мережа магазинів косметики й парфумерії, з 1999 року входить до складу холдингу LVMH (Moët Hennessy — Louis Vuitton). Заснована компанія була в 1976 році, перший магазинчик косметики був відкритий у Сан-Франциско й цей маленький косметичний бутик відразу залучив до себе увага покупців, адже оформлений він був нетрадиційно — у стилі цукеркових крамничок.

Beos

Операційна система, розроблена в 1990 році компанією Be, Inc. Споконвічно розроблялася винятково для комп`ютера Bebox, розробленого, що й випускається тієї ж компанією Надалі, після догляду Be, Inc. з ринку комп`ютерного «заліза», Beos портировалась спочатку для комп`ютерів Apple, а пізніше й для РС.

BFG

Слоган: «The Gamers´ Choice!»
Американська компанія, що займається, в основному, проведенням дорогих ігрових відеокарт, побудованих на основі графічних процесорів NVIDIA. Так само BFG выпусает материнські плати, блоки живлення для комп`ютерів, готові ігрові системи й різні комп`ютерні аксесуари BFG виникла на уламках збанкрутілої компанії Visiontek, що колись займався відеокартами.

Bfgoodrich

Слоган: Take control
Bfgoodrich нині — це бренд, що належить французької компанії Michelin. Під ним проводяться найрізноманітніші шини для різних видів техніки. А колись так називалася компанія, відома тепер як Goodrich Corporation, що повністю присвятила себе аерокосмічній техніці Історія ця почалася в далекому 1870 році, коли Бенджамин Франклін Гудрич (Benjamin Franklin Goodrich), доктор медицини по утвору, заснував компанію по проведенню всіляких виробів з гуми.

Big Cat Rescue

Некомерційна організація, що займається порятунком представників великих котячих. Але не в дикій природі, а у випадках, коли ці чудові тварини страждають, живучи серед людей. Типовим прикладом можуть служити історії, коли багаті люди заводять будинку кошеняти, наприклад пуми, а коли тварина виростає, не можуть або не прагнуть його містити ( найчастіше звірів просто відвозять у найближчий ліс і кидають, прирікаючи на загибель).

Bigelow Aerospace

Слоган: Join the Adventure
Плани цієї компанії настільки грандіозні і виходять за рамки повсякденної щоденності, що багатьом здадуться чистою фантастикою. Злопыхатели ж можуть почати свою пісню про банальне відмивання грошей. Bigelow Aerospace планує зайнятися готельним бізнесом.

Bing

Bing — пошукова система від Microsoft, була офіційно представлено 28 травня 2009-го року СЕО (генеральним директором) Microsoft Стивом Балмером (Steve Ballmer) на конференції All Things Digital у Сан Диего. Повноцінно функціонувати в мережі Bing почав через кілька днів після цієї події — 3-го червня 2009-го року.

Black&Decker

Слоган: «Powerful Solutions» «Ideas at work»
Корпорація Black & Decker відома усьому світу, як виробник інструментів, електроінструментів, садових інструментів, а так само різної продукції для будинку. Усе почалося з того, як два інженери, Дункан Блэк (Duncan Black) і Алонзо Деккер (Alonzo Decker), заснували в 1910 році малюсіньку компанію зі славетним іменем The Black & Decker® Manufacturing Company *.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21