Бренди по країнам: США

Країна-власник:
США

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21   

Wrigley

Коли Ригли Вільям Молодший (William Wrigley Jr.) заснував в 1891 році компанію, що займався продажем мила, він навіть і припустити не міг, що його дітище стане відомим завдяки жувальній гумці. Справа була в Чикаго, де й донині перебуває головний офіс Wm. Wrigley Jr. Company. Для того, щоб підняти популярність своїх товарів, Вільям почав додавати до них різні сувеніри.

Xandem

Молода американська компанія Xandem Technology (вимовляється як /ˈzan-dem/) спеціалізується на випуску унікальних систем сигналізації, аналогів, що не мають, ніде у світі. Справа в тому, що в датчиках переміщення, використовуваних для відстеження об`єктів, застосовуються не оптичні й не теплові сенсори, але радіохвилі.

Xbox

Бренд Xbox народився з бажання всюдисущої Microsoft потрапити на, що розбудовується величезними темпами ринок ігрових консолей. У ті роки на цьому ринку безроздільно правила бал Sony з ігровою приставкою Playstation 2. Сама думка про конкуренцію з нею видалася смішною. Але Microsoft не була б тем, чому вона є на сьогоднішній день, якби не її вміння вирішувати складні завдання На світло з`являється приставка шостого покоління Xbox (15 листопада 2001 року).

Xerox

Слоган: Technology. Document Management. Consulting Services.
Перефразувавши класика комуністичної поезії, можна сказати «Ми говоримо копіювання документів — маємо на увазі Xerox»
. Дійсно, адже практично повсюдно, у тому числі й на території всього колишнього СРСР (куди цей бренд прийшов аж у далекому 1968 році), слово «ксерокс»
означає копію або копіювання А почалося все в 1906 році, коли в місті Рочестр, штат Нью-Йорк, була утворена компанія The Haloid Company, що займався проведенням і продажем фотопаперу.

Yahoo!

Слоган: Do you Yahoo!?
По своєму легендарна інтернет-компанія, що володіє однієї з найбільших пошукових систем. Крім послуг пошуку, Yahoo! надає користувачам різні сервіси, начебто електронної пошти, прогнозів погоди, біржових зведень і тому подібне А почалося все з того, що два аспіранти Стэнфордского університету почали створювати каталог сторінок інтернету.

Zippo

The Name in Flame Zippo. For Real When you need it, it worcs Use to start something Lifetime Guarantee Made in USA It works or we fix it free Works always… or we fix them free The Lighter that WORKS Guaranteed to Work FOREVER Always works — or we fix it free America`s Number One Business Gift The One-Zip Windproof Lighter
Zippo Manufacturing Company — американська компанія, найвідомішою продукцією якої є запальнички Zippo.

Zire

Серія бюджетних наладонников компанії Palm. У серію входили моделі від самої примітивної з монохромним екраном ( по суті, не КПК, а просто просунутий органайзер), так і моделі з кольоровим екраном і розширеними мультимедійними можливостями Завдяки своїй невисокій вартості, Zire були досить популярними, у тому числі й на території СНД.

Zune

Портативний медиаплеер компанії Microsoft. Починаючи з найпершої моделі, ці устрої здатні працювати з найрізноманітнішим медиаконтентом — музикою, відео й світлинами Першою моделлю стала Zune 30, представлена в листопаді 2006 року. Це був устрій з жорстким диском на 30 Гб і 3-дюймовим екраном.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21