Бренди по країнам: США

Країна-власник:
США

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 

Visio

Популярний програмний пакет, застосовуваний для побудови діаграм, блок-схем і графіків, настільки широко використовуваних у середовище^-середовищу-середі-середовищі-бізнесов-середовищі. Нині це програмне забезпечення належить Microsoft і називається, відповідно, Microsoft Visio. В 1990 році славна компанія Aldus Corporation стрімко наближається до свого заходу.

Vmware

Провідна компанія в сфері рішень віртуалізації, різного рівня — від простих настільних систем, до обчислювальних центрів. Продукцію Vmware, Inc. використовують по усьому світу — тільки на 2009 рік, кількість замовників перевищувало 130 тисяч, причому в цей список містить усі компанії, що входять у список Fortune 100. Розробка компанії — VMWARE Virtual Platform — дозволяє запускати на одному комп`ютері відразу кілька операційних систем одночасно.

Von Dutch

Von Dutch – компанія, що провадить одяг і аксесуари. Відмітним знаком продукції цієї компанії є використання або, точніше буде сказати, експлуатація імені й створінь відомого в Америці художника Кенни Ховарда (Kenny Howard). Кенни Ховард, відомий у своїх колах як Von Dutch (Геть Датч або на голландський манер Тло Датч у приблизному перекладі — Голландець), був одним з тих ентузіастів, які в 40-х — 50-х роках переосмислили мистецтво розмальовування мотоциклів і автомобілів і створили целую культуру, що включає в себе й художні роботи й засобу пересування й стиль життя, названу «kustom kulture» (саме в такому неправильному написанні). Називаючи себе просто механіком, Von Dutch займався роботами з металом, пинстрайпингом, створенням зброї, але основну славу йому принесла робота з автомобілями й мотоциклами.

W.W. Norton

Слоган: Books That Live
Це видавництво було засновано в 1923 року й дотепер залишається незалежним. Воно віддає перевагу займається випуском книг, що так чи інакше пов`язані з утвором і науковою діяльністю, не обходячи увагою й художню літературу Історія W.W. Norton & Co. почалася з того, що Вільям Нортон і його дружина Марія почали публікувати лекції, що читаються в People´s Institute у Нью-Йорку.

Walmart

Слоган: Save money. Live better
Дійсно величезна роздрібна мережа. Найбільша на території США, а то й в усьому світі. У мережу входять як невеликі магазинчики, так і величезні супермаркети, розкидані по всій країні. Представництва Wal-Mart Stores, Inc. існують і за межами США. Магазини мережі торгують практично всім: електроніка, меблі, комп`ютери й ПО, іграшки й товари для дітей, фототехніка, косметика, спортивні товари, бакалія, медикаменти, різноманітний дріб`язок для будинку, посуд, книги й компакт-диски… З осені 2009 року в продажі з`явилися труни, причому купити їх можна врассрочку. Заснована мережа була Сэмом Уолтоном (Sam Walton) в 1962 році.

Warner_Bros_Logo

Warner Brothers

Warner Brothers для більшості з нас асоціюється із приємним кінопереглядом. Усі ми пам`ятаємо заставку із зображенням золотого щита з буквами «WB» на тлі синього неба.Що стала легендою кінематографа, ця компанія починалася як ризикована витівка чотирьох братів. По суті, історія Warner Brothers — це історія чотирьох однодумців, які розв`язали присвятити себе улюбленій справі Компанія Warner Brothers була названа на честь своїх засновників — Гарри, Альберта, Сэма й Джека Уорнеров, батьки яких були емігрантами з Російської імперії.

Watercar

Компанія, що прославився на увесь світ як творець найшвидших автомобілів-амфібій У джерел Watercar, Inc. коштує хтось Дейв Марч (Dave March), що заснував в 1976 році невелику майстерню з ремонту автомобілів. Згодом невелике підприємство перетворилася в Fountain Valley Body Works — одну з найбільших і шановних у тих місцях контору, якої вона залишається й у наші дні.

Western Digital

Компанія Western Digital, вона ж WD, вона ж WDC — один із провідних виробників систем зберігання даних. Особливу популярність компанія одержала як виробник жорстких дисків Заснована Western Digital була 23 квітня 1970 року якимось Альвином Филипсом (Alvin Phillips) інженером, що був, компанії Motorola.

Whiskas

Слоган: Making cats happier everyday Whiskas — be happy 9 out of 10 cats prefer it Eight out of ten owners say that their cat prefers it Ваша кицька купила б Whiskas Тому що кішка вам довіряє
Whiskas — марка котячого корму, який проводиться компанією Mars Inc. Уперше цей вид корму з`явився на ринку в 1958-м у Великобританії, проводився він підрозділом Pedigree Petfoods Ltd.

Wolfram Alpha

Wolfram Alpha — новий сервіс, що з`явився в травні 2009-го року, зараз із ним працюють усі основні пошукові системи, а Bing від Microsoft навіть буде оснащений вбудованим модулем цієї системи. Wolfram Alpha являє собою систему пошуку даних, яка намагається зробити всі знання, накопичені людством, по-перше, систематизованими в комп`ютерному виді й, по-друге, доступними для користувача у вигляді чіткої відповіді на поставлене питання, сформульованого в декількох пропозиціях.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21