Бренди по країнам: США

Країна-власник:
США

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 

APC

У нас ця компанія найбільше відома як виробник UPS – джерел безперебійного харчування для комп`ютерів і периферії, ИБП. Але це лише невелика частка виробленої продукції, так сказати, видима вершина айсберга. APC займається створенням рішень енергозабезпечення й кондиціювання відповідальних систем.

Apple

Слоган: Think Different
Насправді про цю компанію легко можна написати кілька важких книг. Без перебільшення можна сказати, що Apple – одна із самих яскравих технологічних компаній, що пачками з`являлися в 70-х роках минулого століття Історія « фруктової компанії» містить у собі чимало фольклорних мотивів.

Ariel

Бренд, що належить компанії Procter & Gamble (P&G). Під ним випускаються кошти для прання, в основному порошок. Популярний у Європі, країнах СНД і Азії, а також деяких країнах Латинської Америки. У США не продається; там у всю лютує інший бренд від P&G – Tide, відомий також і в наші широтах Історія бренда Ariel почалася в другій половині 60-х років.

Athlon

Торговельна марка приналежна компанії AMD. Під нею випускаються продуктивні процесори для персональних комп`ютерів Уперше світ довідався про Athlon 23 червня 1999 року. Саме тоді Advanced Micro Devices представила серйозного конкурента Pentium III. Нові процесори досить швидко знайшли своїх шанувальників.

Aurora Flight Sciences

Компанія, що займається розробкою й створенням експериментальних літальних апаратів, здебільшого безпілотних ( так званих БПЛА — безпілотних літальних апаратів). Здійснюється активне співробітництво з іншими компаніями, при проектуванні й випробуваннях подібних устроїв.

AVIS

Слоган: We Try Harder
Корпоративна легенда говорить, що під час Другої світової війни пілот бомбардувальника Уоррен Эйвис (Warren Avis) завжди й скрізь тягав із собою мотоцикл, що давало йому свободу пересування при посадці в будь-якому аеропорті. У мирний час, перетворившись у звичайного пасажира, Эйвис такої можливості втратився.

barbie118

Barbie

Історія бренда Barbie починається зі створення однойменної іграшки. Довгоногу світловолосу ляльку на сьогоднішній день знає практично кожний. І це не дивно. Адже вона є самою успішною лялькою за всю історію існування іграшок. Належить Barbie компанії Mattel — практично найбільшому виробникові іграшок у світі.

Barrakuda

Сімейство жорстких дисків, що випускаються компанією Seagate. Створюються для використання, в основному, в офісних і домашніх рішеннях. HDD Barrakuda відрізняються дуже гарною продуктивністю, при доступній ціні Швидкість обертання шпинделя в гнітючого кількості цих моделей становить 7200 про/хв.

Be Inc.

Ця маленька компанія у свій час наробила чимало «шереху» у комп`ютерному світі. Операційна система Beos, створена Be Incorporated, дотепер шанується багатьма знавцями, як щось шедевральное. Але як б то ні було, компанія ця мигнула отаким метеором на небі сучасного бізнесу, яскравим, але недовговічним Be, Inc.

Bebox

Унікальний комп`ютер, що проводився в період з 1990 по 1997 роки компанією Be, Inc. Працювали ці устрої тільки під керуванням спеціально створеною операційною системою Beos. BeBох відрізнялися підвищеною продуктивністю, многопроцессорностью й порівняно низкою собівартістю. З 1995 року випускалися моделі із двома процесорами Powerpc 603/603е, проведення Motorola.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21