Бренди по країнам: США

Країна-власник:
США

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 

Tide

Всесвітньо відомий бренд, що належить компанії Procter & Gamble (P&G). Під ним випускається пральний порошок і деякі інші мийні засоби Історія Tide почалася в 1946 році, коли хіміки P&G розробили новий універсальний мийний засіб, здатне справлятися навіть із досить серйозними забрудненнями.

Timberland

Історія цього американського виробника верхнього одягу почалася в 1952 році. Заснував її Натан Шварц, що народився в Одесі, що й емігрував з родителями в США саме перед початком Першої світової війни. Довгий час він, продовжуючи сімейну традицію, працював шевцем. Однак, на відміну від предків, його не влаштовувала така роль, хотілося більшого.

Timken

Слоган: Where You Turn
Найбільше компанія Timken відома завдяки своїм роликопідшипникам. Однак займається вона також і спеціальними сортами стали, особливими мастильними компонентами й многой іншою спеціалізованою продукцією, у якій заинтересованны дуже багато галузей, начебто аерокосмічної й гірничодобувної.

Treo

Лінійка комунікаторів компанії Palm. Споконвічно працювали під керуванням операційної системи Palm OS (Garnet OS). Пізніше, у зв`язку з очевидним старінням даної ОС, перейшли на більш перспективну Windows Mobile. Комунікатори Treo, будучи досить популярними (особливо на території США) дозволили Palm пережити важкі часи й протриматися на плаву до появи нових принципово нових устроїв — Pre і Pixi. Перший Treo з`явився в 2002 році — модель Тreo 90.

Trojan

Якщо вірити рекламі й статистиці, то під брендом Trojan випускаються самі популярні презервативи в США — близько 70% ринку, за даними на 2010 рік (друге місце закріпилося за Durex). Історія почалася ще в XIX столітті, коли Мерль Янгс (Merle Youngs) заснував компанію Youngs Rubber Company, що займався різними гумовотехнічними ідеями.

Tucker

Слоган: Symbol of Safety
Не всякий, навіть самий затятий, автомобіліст знає ім`я Престогону Томаса Такера (Preston Thomas Tucker). Але ж цій людині вдалося, у свій час, створити щось унікальн, що обіцяло стати справжньою революцією в справі автомобілебудування. Події ці відбулися відразу ж після закінчення Другої Світової війни.

Twitter

Слоган: What are you doing now? Share and discover what`s happening right now, anywhere in the world
Twitter — соціальна мережа, організована у вигляді мікроблогів. Учасники Twitter можуть посилати повідомлення з різних устроїв ( є версія для мобільних телефонів), єдина умова, розмір повідомлення не повинен перевищувати 140 символів.

Verbatim

Слоган: Technology you can trust
Американський виробник носіїв інформації, будь те дискети, оптичні диски, магнітна стрічка або флешки з картами пам`яті Заснована компанія була в 1969 році. Тоді вона називалася Information Terminals Corporation (ITC) і займалася носіями на магнітній стрічці. Заснував її хтось Рейд Андерсон (Reid Anderson), фізик по утвору.

Vermont

герб штатулоготип штату Брендом може бути все. Навіть цілий штат США. Штат Вермонт (Vermont, USA) перебуває на північний сході країни, у регіоні Нова Англія (New England), граничачи з Канадою. Відомий він також і за назвою State Green Mountain — штат Зелених Гір («vert mont»
— переводиться із французького як «зелена гора»
).

Viewsonic

Слоган: See the difference
Історія цього досить відомого виробника різних устроїв візуалізації, начебто моніторів, проекторів, телевізійних панелей і мобільних устроїв, начебто портативних комп`ютерів, букридеров і бездротових моніторів, почалася з невеликої компанії, що займалася споконвічно дистриб`юторською діяльністю, представляючи на ринку США комп`ютерну периферію.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21