Бренди по країнам: США

Країна-власник:
США

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 

Snickers

Важко уявити собі більш популярну шоколадку, чому Snickers — шоколадний батончик, вироблений компанією Mars, Incorporated. Основу шоколадного батончика становить начинка, зроблена на основі нуги, покритої арахісом і шоколадом, укладена в молочний шоколад. Ця «конструкція» залишається незмінної з 1930 року.

Snow Leopard Trust

Американська природоохоронна організація. Основна мета — збереження сніжних барсів (сніжних леопардів або ірбісів), що живуть в азіатському регіоні, що й перебувають під погрозою вимирання. На сьогоднішній день, у дикій природі залишилося кілька тисяч особин, що вже непогано, тому що в середині минулого століття їх залишалося менш тисячі.

St. Croix Collections

Даний бренд високоякісного чоловічого одягу належить компанії Knitcraft Corporation, заснованої в 1960 році, що й перебуває в місті Уинона, штат Миннесота, США (Winona, MN, USA). Одяг з лейблом St. Croix Collections відрізняється класичним дизайном і досить популярна серед різних верств населення. На момент написання статті фірмові магазини перебували в 11 штатах Бернард Бреннер, який заснував Knitcraft Corporation був вихідцем з Європи.

Starbucks

Starbucks — це, мабуть, найвідоміша у світі мережа кав`ярень. Крім цього Starbucks Corp. займається й продажем кавових зерен. Заснована компанія була порівняно недавно, в 1971 році й починала вона свій шлях як мережа магазинів із продажу кава. Перший магазин відкрився 30 березня 1971-го року.

Studebaker

Studebaker

Фірма Studebaker знайома багатьом вихідцям з Радянського Союзу, у першу чергу, завдяки армійським вантажівкам Студебеккер US6. Заснована ще в 1852 році, ця компанія протягом сторіччя провадила відмінні автомобілі, поки, не витримавши конкуренції, не припинила своє існування в 1966 році.

Taco Bell

Слоган: Think Outside the Bun
Мережа ресторанів швидкого харчування, що спеціалізується винятково на мексиканській кухні. Найбільше поширена в США, але безліч закладів є й у країнах Європи й Азії. Належить компанії Yum! Brands Inc. (яка, у свою чергу, є частиною компанії Pepsico), що володіє також такими відомими брендами, як Pizza Hut, KFC, Long John Silver`s, Wingstreet і All American Food. Своєю появою Taco Bell зобов`язана Mcdonalds, успіх якого надихнув колишнього моряка, ветерана Другої Світової війни, Глена Белла (Glen Bell) на створення подібної закусочної.

Tesla Motors

Слоган: Burn rubber, not gasoline
Американська високотехнологічна компанія, що провадить спортивні електромобілі. Перша автомобільна компанія Силіконової Доліни. Моделі, вироблені Tesla Motors, нічим не уступають своїм бензиновим аналогам. От тільки значно простіше в керуванні, менш гучні й екологічно дружелюбні Ідея створення «электросупермобиля» спала на думку інженерові Мартіну Эберхарду (Martin Eberhard).

The Laughing cow

The Laughing cow (« корова, Що Сміється, ») — популярний в усьому світі сорт плавленого сиру. Оригінальний бренд був створений у Франції й проводиться групою компаній Bel Group, його французька назва — La Vache Qui Rit.

The Trump Organization

The Trump Organization – американська компанія, яка займається забудовою й керуванням нерухомістю. Це одна з деяких у світі бізнесу організацій «з людською особою». Ні, зовсім не тому, що в ній якесь особливо гуманне відношення до працівників і клієнтам, а тому, що основний ценностю компанії, що визнають навіть його недоброзичливці, є її власник Дональд Трамп (Donald Trump).

Thinkpad

Крапка над «I» світиться коли ноутбук включений - це також один з характерних ознак лінійки Лінійка професійних ноутбуків, що нині проводяться компанією Lenovo. До 2005 року бренд належав IBM. Перші ноутбуки Thinkpad з`явилися в 1992 році. Назва бренда несе в собі слоган IBM — Think!
і є похідним від «notepad»
(«блокнот»
).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21