Бренди по країнам: США

Країна-власник:
США

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 

Random House

Слоган: Bringing you the best in fiction, nonfiction & children`s books
Random House — найбільше й, мабуть, найвідоміше у світі видавництво, що випускає книги англійською мовою. Видаючи найрізноманітнішу по стилю літературу, компанія ставить своєю метою поєднувати серйозну й популярну літературу, розважаючи читачів, одночасно просвіщати їх.

Razer

Слоган: For gamers. By gamers.
Американський виробник ігрової ганьби-энд переферии для комп`ютерів: комп`ютерних мишей, клавіатур, гарнітур, а також аксесуарів для них. Причому, у створенні й тестуванні всього цього беруть участь не тільки інженери, але й професійні геймеры, з якими Razer співробітничає з перших днів свого існування Компанія була заснована в 1998 році.

Red Hat

Американська софтверная компанія. Найбільше відома завдяки своїй основній розробці — операційній системі Red Hat Linux. Нині ця ОС випускається у двох розв`язках: Red Hat Enterprise Linux, яка поширюється по річній підписці й має сервісну підтримку, а також Fedora (споконвічно Fedora Core), розповсюджувана безкоштовно й підтримувана чинностями ентузіастів.

remail

Ця компанія, що встигнула написати лише одну програму — поштовий клієнт, названий по імені компанії, для Apple iphone. Додаток був куди зручніше й швидше в роботі, ніж нативный поштовий клієнт (Mail.app). Нині remail вилучене з App Store через припинення існування компанії Заснована компанія remail була в 2008 році вихідцем з компанії Google німцем Габором Цсейллом (Gabor Cselle), який раніше брав участь у створенні сервісу Gmail.

RIAA

Асоціація, що займається захистом інтересів звукозаписної індустрії в США, була організована в 1952 році. Спочатку вона займалася лише стандартизацією запису й відтворення музики ( у ті роки для цього використовувалися ще грамплатівки). Згодом, обов`язки RIAA розширювалися: вона починає відповідати за стандартизацію інших типів носіїв (касет, лазерних дисків, цифрових носіїв), а також за ліцензування й сертифікацію музичної продукції Одним з основних напрямків діяльності асоціації можна вважати боротьбу з нелегальним поширенням музики.

Rosetta Stone

Rosetta stone — одна з найефективніших програм для вивчення іноземних мов. Основним принципом навчання є свого роду занурення в язикове середовище, наскільки це взагалі можна зробити сидячи за комп`ютером. Учневі пропонується кілька рівнів навчання, від простого до складного, причому подача нових слів і фраз і пояснення граматики відбувається без використання рідного для учня мови, є присутнім тільки той мова, яка вивчається.

Seagate

Слоган: We turn on idias
Один з найбільших виробників жорстких дисків (HDD). Продукція компанії використовується повсюдно, де є комп`ютери й інші устрої, так чи інакше пов`язані зі зберіганням даних Компанія була створена в 1979 році. Першою її продукцією став 5, 25-дюймовий жорсткий диск, що з`явився роком пізніше.

shelby_type

Shelby Cobra

Про Shelby Cobra чули, напевно, багато. Цей спортивний автомобіль відрізняється незвичайним дизайном, простою конструкцією й високою потужністю. На сьогоднішній день машини цієї марки високо цінуються й дорого коштують. Однак популярність до них прийшла не відразу, а лише після того, як вони вже були зняті із проведення.

Simmons

Слоган: Better Sleep thought Science Better Sleep For The Two of You
Один із провідних виробників матраців і подібної продукції для спалень у світі. Компанія випускає як просту й доступну всім продукцію, так і дорогі, винятково зручні матраци, при створенні яких використовуються новітні нанотехнології Історія матраців нараховує вже не одне тисячоріччя.

Smoothcreations

Американська компанія, що займається створенням високопродуктивних комп`ютерних рішень ( як десктопов, так і ноутбуків), використовуваних, в основному, геймерами. При бажанні, подібні рішення можна застосовувати й для складним математичних розрахунків, проектування й моделювання, математичного програмного забезпечення.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21