Бренди по країнам: США

Країна-власник:
США

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 

Planar

Слоган: When image experience matters
Виробник професійних систем відображення даних. Вироблені компанією дисплеї, монітори й проектори широко використовуються в медичному встаткуванні, системах спостереження, вимірювальному встаткуванні, системах зв`язки й т. п. Заснована компанія була в 1983 році.

Planet Express

Слоган: Our crew is replaceable. Your package isn´t.
Бренд відомий практично у всьому дослідженому всесвіті. Це компанія, що займається межгаллактической доставкою вантажів. Заснована в 2961 році геніальним професором і маразматиком Хубертом Фарнсвортом (Hubert J. Farnsworth). Служба Planet Express була створена їм з метою фінансування своїх досить сумнівних досліджень і експериментів різної користі Головною відмінністю компанії від інших подібних є те, що вона береться за будь-яка справу, навіть коли доставка пов`язана із серйозним ризиком для життя екіпажа космічного корабля.

Plantronics

Слоган: Sound Innovation
Відомий виробник гарнітур, для різних устроїв і систем зв`язки. Проводяться провідні й бездротові рішення як для професіоналів, так і простих смертних. В останніх компанія непохитно асоціюється з Bluetooth-Гарнітурами для мобільних телефонів, що, втім, не дивно. Історія цієї компанії почалася задовго до появи мобільних телефонів, придатних до масового проведення.

Playboy

Playboy — вихідний по усьому світу журнал для чоловіків. Не все знають (часто навіть регулярні читачі й передплатники журналу бувають приємно здивовані), але Playboy — це не тільки світлини оголених і напівголих жінок, у журналі також розміщаються літературні твори, інтерВ`ю зі знаменитостями, статті на всілякі теми.

polaroid-logo

Polaroid

Це одна з багатьох невеселих історій про бізнес із числа тих, у яких стрімкий зліт і процвітання компанії переміняється повільним вгасанням з розпачливими спробами реанімації. Таких компаній сотні й тисячі, однак, сьогодні мова йтиме про живу легенду, Оpolaroid. Засновник компанії, Эдвин Лэнд, народився в 1909 році в Бриджпорте (Коннектикут, США).

Pontiac

Pontiac Firebird США — країна легендарних автомобільних брендів, багато з яких існують ще з кінця 19-го століття. І дуже жалко, що тепер деякі з них стають історією, як це трапилося з маркою Pontiac, що припинила своє існування 1 листопада 2010 року Але ж починалася її історія ще в 1893 році, коли хтось Эдвард Мерфи (Edward Murphy) заснував у місті Понтиак, штат Мічиган (Pontiac, Michigan) компанію з назвою Pontiac Buggy Company, що займалася проведенням кінних екіпажів В 1907 році Мерфи, розуміючи, що наступають часи автомобілів, засновує компанію Oakland Motor Car Co.

Powerbook

Лінійка ноутбуків компанії Apple. Позиціонувалися як продуктивні рішення для професіоналів, на противагу ibook — куди більш доступним ноутбукам для невимогливих користувачів і студентів Перша модель лінійки з`явилася в 1991 році — Powerbook 100 (процесор проведення Motorola із частотою 16 МГц, 256 Кб пам`яті, екран з Vga-Дозволом).

Pringles

Слоган: Once you pop, the fun don´t stop
Те, що проводиться під цим брендом, звичайно називають чіпсами. Але це не зовсім вірно, цю продукцію вірніше називати незграбним формулюванням «легка картопляна закуска». Справа в тому, що в складі Pringles картоплі лише 40%, решта — пшеничне борошно й крохмаль.

Quark Inc.

Слоган: Revolutionizing Publishing. Again.
Творець винятково популярного програмного забезпечення для професійної верстки — Quark Press. Популярність і поширеність цього ПО так висока, що, перефразувавши класика комуністичної поезії, «ми говоримо Quark Press, маємо на увазі Quark Inc» і навпаки. Заснована компанія була в 1981 році.

Rabbit

Важко переоцінити популярність автомобілів Volkswagen Golf, що з`явилися в продажі в 1974 році. Вони входять до числа самих продаваних, випускаються десятками мільйонів штук у рік. Названі так на честь теплого плину Гольфстрім, ці компактні автомобілі стали навіть родоначальниками так званого гольфа-класу Для багатьох автолюбителів назва це звично й пізнаване.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21