Бренди по країнам: США

Країна-власник:
США

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 

OLPC

OLPC Foundation — некомерційна, вільна від податків організація, ціль якої — створення недорогого ноутбука, для використання його в якості навчального інструмента в школах, особливо країн, що розвивати. Концепція OLPC так само відома як «стодолларовый ноутбук». У джерел створення організації коштують Сеймур Паперт (Seymour Papert), Николас Негропонте (Nicholas Negroponte) і Алан Кей (Alan Kay).

On2 Technologies

Слоган: Make Video Possible
Американська компанія, що займається розробкою рішень компресії відео, з метою його наступної передачі за допомогою Ip-Мереж. Ще їх використовують при створенні вебкастов і відеоігор, а так само для навчання, мобільного відео й мобільного телебачення.

Orbit

Своєю появою ця жувальна гумка зобов`язана Другій світовій війні. Після вступу в неї США проведення величезної країни перемкнулося на військові потреби. Не виключенням була й компанія Wrigley Company, що вже тоді вважалася провідним виробником жувальної гумки. Такі відомі сорти жуйки, як Juicy Fruit, Wrigley`s Spearmint і Doublemint почали проводитися винятково для військових.

Osborne

Зараз, коли ноутбуки стали звичною складовому нашому життя й уже поступово витісняють настільні комп`ютери, мало хто пам`ятає історію їх появи. Але ж вона досить драматична й повчальна Почалося все в 1980 році, коли Адам Осборн (Adam Osborne) заснував Osborne Computer Corporation. Його метою було створення портативних комп`ютерів, які користувач міг носити із собою повсюдно.

PC Magazine

Цей, один з найвідоміших журналів, що оповідають про комп`ютерну техніку, починав свою діяльність у січні 1982 року. Тобто, саме в той час, коли комп`ютери вже встигнули стати досить популярними й затребуваними серед домашніх користувачів. Комп`ютерна індустрія розбудовувалася швидко, кількість читачів росла й уже через рік товщина PC становила 400 сторінок (деякі номери — 600 і більш).

Pentium

Торговельна марка, під якою випускалося кілька поколінь процесорів Intel х86. Найвідоміша розробка корпорації Intel. Процесори під іменем Pentium розійшлися по світу мільярдами екземплярів Уперше процесор Pentium був представлений публіці 22 березня 1993 року. Це був процесор п`ятого покоління, що разюче відрізнявся від Intel 80486 (процесора четвертого покоління, іменованого в народі 486-м або просто «четвіркою»).

Pepsi

Слоган:Every Generation Refreshes The World refresh Everything something for Everyone it`s the cola pepsi Generation generationext pepsi. The Choice of a New Generation twice as Much for a Nickel
Торговельна марка Pepsi, що сьогодні належить компанії Pepsico Inc, початку свій шлях як аптечний сироп, що сприяє травленню й бадьорому настрою.

Pepsico

Компанія Pepsico — один з найбільших у світі виробників безалкогольних напоїв і різних закусок. Найбільше, звичайно, відома своїм самим популярним продуктом — Пепсі-Колою. Саме з Pepsi-Cola усі й почалося. Більш ста років тому цей популярний напій був придуманий аптекарем Калебом Брэдхемом (Caleb Bradham) з невеликого американського містечка Нью^-Берн.

Pfizer

Слогани: Pfizer. Working for a healthier world. Pfizer Quality.
Назва компанії Pfizer, Inc — найбільшої американської фармакологічної корпорації було дано на прізвище одного із засновників, німця по походженню, Чарльза Пфайзера (Charles Pfizer). Про цей можна догадатися й не вникаючи в перипетії історії фірми — таке дивне, труднопроизносимое слово може здатися привабливим для власника компанії тільки якщо є його власним, улюбленим прізвищем.

Pizza Hut

Слогани: Now Your Eating America´s Favorite Pizza
Будучи студентами державного університету в Уичито (Wichita, Kansas), братися Ден і Френк Карни (Dan and Frank Carney) думали не тільки про навчання, але й про власний бізнес. Історія умовчує, чому вони зупинили свій вибір саме на пиццерии. Можливо, через того, що це блюдо було мале відомо в тих місцях.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21