Бренди по країнам: США

Країна-власник:
США

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 

NASA

NASA або, говорячи простіше, Національне Керування по Аеронавтиці й Дослідженню Космічного Простору, було засновано 1 жовтня 1958 року. Поштовхом до її створення послужив запуск Радянським Союзом першого штучного супутника Землі Попередником NASA була організація NACA (National Advisory Committee for Aeronautics), що займався аеронавтикою й надзвуковими літаками.

Need for speed

Серія гоночних симуляторів компанії Electronic Arts. Гри цієї серії завжди користувалися величезною популярністю, роздобувши безліч затятих шанувальників по всьому миру NFS ставиться до класу так званих аркадных гонок, коли більше уваги приділяється спецэффектам, графіці й сюжетної лінії, ніж реалізму керування гоночним автомобілем (антиподом NFS іноді називають серію Colin Mcrae Rally від Codemasters, де графіка не настільки гарна, але реалізм винятково високий).

New Balance

Американський виробник спортивного взуття й одягу. Головною відмінною рисою виробника є те, що вся створювана їм продукція виготовляється на місцеві (американських) фабриках, у те час, як інші компанії масово почали переносити своє проведення в країни Азії. Близько 70% продукції New Balance несе на собі гордовитий напис «Made in the USA»
(або «Made in UK»
, для Європи, з 1982 року).

Newton

Свій перший кишеньковий комп`ютер Apple створила ще задовго до того, як з`явилися iphone і ipad. Розробки кишенькового комп`ютера почалися ще в 1987 році. Перший Newton з`явився в продажі в 1993 році. Це було принципово нове явище на ринку й тодішній СЕО Apple – Джон Скалли (John Sculley), навіть придумав для нього спеціальна назва.

Newton Vineyard

Виноробне підприємство Newton Vineyard було засновано в 1977 році, у долині Напа, що перебуває в Каліфорнії, США. У цій долині, розташованої в подножья Спринг Маунтин, традиційно вирощують сорти винограду — Каберне Совиньон і Мерло Засновниками винограднику стали Cу Хуа й Пітер Ньютони (Su Hua and Peter Newton), чоловік і дружина, чия діяльність багато значила для розвитку виноробства в цьому регіоні.

Nike logo

Nike

Сьогодні Nike є одним із самих пізнаваних брендів у світі. Заснована п`ятдесят років тому, ця компанія встигнула обігнати й залишити далеко за багато інші спортивні марки. На сьогоднішній день її творець — Фил Найт — один з найбагатших людей США. Але ж колись він уважав кроссовки Adidas надмірно дорогими для себе Історія Nike іде коріннями в 1964 рік.

NPD Group

Американська компанія, що займається аналізом і вивченням ринків. Є одним з найбільших у США й у світі ( згідно зі звітами Honomichl Top 50 report) постачальником і споживачем інформації дослідження роздрібного ринку для широкого кола галузей промисловості — комп`ютерна техніка, автомобілі, одяг, продовольство, дитячі товари й багато чого іншого.

NVIDIA

Основний напрямок діяльності компанії — розробка й проведення графічних процесорів (GPU). Так само NVIDIA Corporation розробляє медиапроцессоры й чипсети. Вироблені компанією рішення використовуються в мобільних устроях, ігрових консолях, настільних комп`ютерах, а так само суперкомп`ютерах Заснована компанія була в 1993 році.

NZXT.

Слогани: Unique. Unprecedented. Inspired. Crafted Gaming Armor
Компанія відома своїми комп`ютерними комплектуючими, в основному комп`ютерними корпусами. Так само випускаються блоки живлення, маніпулятори, кулеры для ноутбуків та інші аксесуари. На відміну від компанії Silver Stone, корпуса якої створюються, в основному, для HTPC (медиацентров), NZXT.

Oceanic Airlines

Досить відома авіакомпанія, якої насправді ніколи не існувало. І проте, назва Oceanic Airlines можна зустріти у відомих фільмах, серіалах і телешоу. Особливо в тому випадку, коли мова йтиме про катастрофу літака. її для цього й придумали — не використовувати ж у такому випадку назва дійсна існуючої компанії.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21