Бренди по країнам: США

Країна-власник:
США

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 

Merrill Lynch

Слоган: Merrill Lynch is bullish on America
Merrill Lynch & Co., Inc. — інвестиційна й консалтингова компанія, що надає послуги з керування активами, цінними паперами, корпоративними фінансами, інвестиціями в банківській сфері. Компанія була заснована 6-го січня 1914-го року Чарльзом І. Мерриллом (Charles E.

Microsoft

Слоган: Where do you want to go today? (1994 — 2002 роки) Your potential. Our passion. (нинішній слоган)
Всесвітньо відомий виробник програмного забезпечення (ПО) для настільних комп`ютерів, мобільних устроїв, кластерів, серверів і ігрових консолей. Крім програмного забезпечення, компанія займається також проведенням самих ігрових консолей, комп`ютерних маніпуляторів і аудиоплееров.

Milwaukee

Слоган: Nothing but heavy duty
Американський виробник електроінструментів категорії heavy-duty, розрахованих на професіоналів. Список продукції, що випускається, містить у собі більш 500 найменувань різних інструментів і більш 3500 усіляких аксесуарів для них Компанія Milwaukee Electric Tool (читається як «Милуоки»
) була заснована А.Ф.Зибертом в 1924 році в місті Милуоки, штат Висконсин (Milwaukee, Wisconsin).

Miramax

Відома американська кінокомпанія. Найбільше прославилася, як творець незалежного кіно, яким займалася з моменту підстави. Тут знімав свої шедеври початківець Квентин Тарантино (Quentin Tarantino) — «Кримінальне чтиво»
, «Убити Білла»
. Побували отут і інші талановиті режисери, були знято багато чудових фільмів — «Дуже страшне кіно», «Банди Нью-Йорка», «Лемент», «Місто гріхів»
… Глядачі, що утомилися від «голивудщины» з її блокбастерами й «милом» із задоволенням дивилися й переглядали ці утвори.

M&M`s

Слогани: The milk chocolate melts in your mouth, not in your hand Look for M on every piece У будь-якому місці веселіше разом! Молочний шоколад. Тане в роті, а не вруках.
M&M`s — бренд корпорації Mars Inc. Проведенням різнобарвних драже займається підрозділ M&M Candies, засноване в 1940-м року в Ньюарке, США (Newark, USA). Тоді фабрика звалася M&M Ltd.

Mopar

Слоган: Authentic performance
Підрозділ Chrysler Group LLC, що займається проведенням запчастин для всіх марок автомобілів, що випускаються концернами — Jeep, Dodge, Chrysler, Plymouth, Imperial і інших. Mopar є єдиним авторизованим виробником оригінальних запчастин для цих авто. Тільки на ці запчастини поширюється фірмова гарантія Chrysler.

Mortal Kombat

Бренд належить компанії Midway Games, яка спеціалізується на створенні й поширенні відеоігор. Mortal Kombat (MK — саме через «K», а не через «C») — дуже популярна серія ігор-файтингов (, що імітують рукопашний бій між двома персонажами). Гра була споконвічно розроблена для ігрових автоматів, а нині існує винятково для ігрових консолей.

Moshi

Слоган: Purveyor of electronics fashion
Moshi — бренд приналежний каліфорнійської компанії Aevoe. Під ним вона провадить різноманітні аксесуари для портативної електроніки — ноутбуків, МП 3-плеєрів і мобільних телефонів. Продукція Aevoe Moshi ставиться до розряду ексклюзивної. чи Потрібне говорити, що більша частина вироблених аксесуарів випускається для техніки Apple? зображення з офіційного сайту Вам не подобається що на поверхні вашого Macbook Pro залишаються подряпини й жирні плями? Просто купите плівку Palmguard 17 (усього лише 80 доларів), обліпите нею поверхня вашого звірка й вони вас більше не потурбують.

Motorola

Слоган: Intelligence Everywhere hello moto
Ця компанія міцно асоціюється в більшості з мобільними телефонами. Але насправді, спектр Motorola куди багатше й красочнее. Почалося все в 1928 році, коли бізнесмен Стать Галвин (Pol Galvin), зі своїм братом Джозефом Галвином (Josef Galvin) заснував компанію Galvin Manufacturing Corporation.

Namelab

Namelab — одна з найвідоміших у світі компаній, які займаються безпосередньо назвами, так званим неймингом. Поряд з Lexicon, Namelab є однієї з найстарших і самих авторитетних компаній у світі нейминга. Фірма була заснована в 1981-м року в Сан-Франциско. У сферу інтересів Namelab входить нейминг брендів, нейминг фірм, а також розробка загальної стратегії бренда.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21