Бренди по країнам: США

Країна-власник:
США

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 

Linksys

Американський виробник різного мережного встаткування для будинку й малого бізнесу. Якийсь час належав Cisco Systems, Inc. - у цей період його повна назва звучала як Linksys by Cisco. Потім, Linksys

Macbook

Лінійка щодо простих ноутбуків компанії Apple. Дані моделі позиціонуються як молодіжні. Вони прекрасно підійдуть для невимогливого користувача, який не має потреби в могутніших (і більш дорогих) ноутбуках лінійки Macbook Pro. До початку 2006 року лінійка називалася ibook і будувалася на процесорах Powerpc.

Macbook Pro

Лінійка ноутбуків компанії Apple, позиционируемых як рішення для професіоналів і вимогливих користувачів (у відмінності від більш простих моделей Macbook). Перший Macbook Pro з`явився на початку 2006 року, після переходу із процесорів IBM на Intel. Раніше лінійка професійних ноутбуків Apple звалася Powerbook.

Mad Catz

Виробник різних периферійних устроїв для ігрових консолей. продукція, що випускається, позиціонується як справжня знахідка для дійсного геймера, незалежно від типу ігор, які він віддає перевагу. Також компанією проводяться різні аксесуари, начебто кабелів, карт пам`яті, навушників і т.

Magnavox

Слоган: Smart. Very smart
Американський виробник електроніки Magnavox займався найрізноманітнішою технікою: телевізори, радіоприймачі, відеомагнітофони, навушники й таке інше. Прославилася компанія і як творець першої у світі домашньої ігрової приставки — Magnavox Odyssey, якої так і не призначено було стати популярною Історія компанії бере свій початок в 1917 році, коли її заснували Эдвин Придхэм (Edwin Pridham) і Пітер Л.

Marc Jacobs

Marc Jacobs — бренд модного одягу й аксесуарів. Особою бренда й, властиво, його творцем і основним дизайнером виступає американський модельєр Марко Джейкобс. Бренд належить холдингу LVMH, креативним директором якого вже більш десяти років, з 1997 року є дизайнер Під брендом Marc Jacobs випускаються три основні колекції: популярна й більш демократична Marc by Marc Jacobs, більш вишукана й ексклюзивна The Marc Jacobs Collection і дитяча лінія — Little Marc.

Mars Inc.

Компанія Mars Incorporated була заснована в Тахоме, штат Вашингтон (Tacoma, Washington) Френком Марсом (Frank C. Mars). І донині фірма, ґрунтовно розрісшись, залишається сімейним бізнесом Корпорація Mars почалася в 1911-м року з невеликого проведення: Френк Марс і його дружина продавали карамельки, які самі ж і провадили на своїй кухні.

Mary Kay

Слогани: Enriching Women´s Lives Краса в деталях
Історія бренда Mary Kay почалася в 13 вересня 1963 року. У п`ятницю, до речі. Мэри Кэй Эш (Mary Kay Ash) була людиною не занадто марновірним. І адже вийшло — всупереч усім марновірствам компанія не тільки не «загнулася», але й стала однієї із самих успішних у своїй сфері Незважаючи на те, що незадовго до відкриття компанії чоловік її помер від інфаркту, Мэри Кэй розв`язала не міняти нічого у своїх бізнес-планах.

McDonald`s

Слоган: i’m lovin’ it
Найбільша мережа ресторанів швидкого харчування у світі — Mcdonald`s, народилася в Америці в 1948-м року з невеликого ресторанчика, відкритого братами Річардом і Морісом Макдональдами (Richard and Maurice Mcdonald) у Сан Бернардино, Каліфорнія (San Bernardino, California). Кафе для автомобілістів стало приносити дохід, бізнес успішно розбудовувався, а в братів з`являлися всі нові й нові ідеї, не дозволяючи зупинитися на досягнутому.

Merrell

Цей американський бренд досить поважаємо в середовищі аматорів активного відпочинку, тривалих піших прогулянок і туризму. Почалося все в 1981 році, у містечку Вейтсфилд, штат Вермонт (Waitsfield, Vermont), коли Ренди Мерррел (Randy Merrell), у співдружності із Кларком Мэтисом (Clark Matis), і Джоном Швейтцером (John Schweitzer), заснував компанію Merrell, що займалася пошиттям чобіт ковбойського типу.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21