Бренди по країнам: США

Країна-власник:
США

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 

Ironport

Американська компанія, що займається продуктами для захисту комп`ютерних мереж від хакерських атак, спама й вірусів. Була засновано в грудні 2000 року в місті Сан-Бруно, шатат Каліфорнія, США (San Bruno, California, USA). Її заснували хтось Скотт Бенистер (Scott Banister) і Скотт Вейсс (Scott Weiss), які надалі переманили до себе багатьох талановитих розроблювачів з таких компаній, як Yahoo і Hotmail. Споконвічне встаткування компанії розраховувалося винятково на захист електронної пошти (Ironport Email Security Appliances).

Jack Daniel`s

Слоган: There´s Nothing Like Jack Daniel´s Old Time Tennessee Whiskey
Jack Daniel`s – популярна марка скроні, яка от уже більш ста років проводиться в Америці. Ця марка ставиться до так званого Теннессі віскі (Tennessee whiskey), яке розливається в штаті Теннессі й відомо своїм складним процесом фільтрації.

J.P. Morgan

J.P. Morgan Chase & Co – один з найбільших у світі фінансових інститутів, що обслуговує клієнтів у США й по усьому світу. Представництва компанії існують у більш ніж 60-ти країнах і надають своїм клієнтам увесь спектр фінансових послуг. Компанія є лідером ринку інвестиційного банкинга, її послугами користуються як приватні споживачі, так і корпорації, урядові організації Як видне з назви, основу J.P.

KFC

Американська мережа ресторанів швидкого харчування (фастфуда). Спеціалізується на курячому м`ясі, про що повідомляє її ім`я — Kentucky Fried Chicken (смажені курчата з Кентуккі). З назви можна відразу ж зрозуміти, звідки цей бренд родом. Штаб-квартира компанії перебуває в Луисвилле, штат Кентуккі, США (Louisville, Kentucky, United States). Розповідаючи про історію бренда KFC, не можна хоча б коротенько не розповісти біографію його засновника, найбільше відомого як Полковник Сандерс (Colonel Sanders).

Kindle

іконка додатка Платформа для поширення й читання електронних книг, що включає в себе як програмні, так і апаратні кошту. Створила Kindle в 2007 році компанія Amazon, найбільше відома як найбільший у світі інтернет-магазин, що споконвічно спеціалізувався винятково на книгах При слові «Kindle»
більшість споживачів згадують, насамперед, саме устрій для електронних книг з екраном на основі електронного паперу — так званий «букридер».

Kodak

Легендарний виробник, що так багато зробив для розвитку аматорської світлини. Американська компанія, заснована в 1881 році винахідником Джорджем Истменом (George Eastman), разом з бізнесменом Генрі Стронгом (Henry Strong). Цікаво, що Истмен був простим банківським службовцем.

Kool-Aid

Цей безалкогольний розчинний напій практично невідомий у нас, однак дуже популярний у США. Kool-Aid продається виді порошку, який потрібно розчинити у воді й додати по смакові цукру. Доступні шість основних смаків — вишня, виноград, лимон-лайм, апельсин, малина й полуниця. Напій продається також і у вже рідкому стані.

KOSS

Слоган: Sounds Good Just KOSS
Відомий в усьому світі виробник навушників, гарнітур і мікрофонів Зараз уже важко представити, але споконвічно компанія займалася тим, що здавала напрокат телевізори. У ті роки, коли електроніка коштувала надзвичайних грошей і купувалася в кредит, багато лікарень воліли брати її напрокат (у якості додаткового сервісу для багатих пацієнтів).

Lexmark

Слоган: «Customers for Life» «Print Lexmark» «Print less and save more» «Lexmark, We’re Always Working» «True, Image, Always» ( використовується на впакуваннях продукції) …
Один із провідних виробників у світі, що займається розробкою й проведенням рішень печатки. Корпорація відома своїми струминними й лазерними принтерами, багатофункціональними устроями (МФУ), а так само аксесуарами й видатковими матеріалами для них Дата підстави — березень 1991 рік, коли в IBM було ухвалене рішення відмовитися від бізнесу по проведенню принтерів.

Lincoln

Слоган: Reach higher
До початку 1917 року інженер і винахідник Генрі М. Лиланд (Henry M. Leland) покинув колись засновану їм компанію Cadillac, що от уже з десяток років належала General Motors. Причина догляду була досить прозаїчною. У Європі щосили палахкотала Перша світова війна, що обіцяло принести солідний куш будь-якої компанії, що почне торгувати з ворогуючими сторонами.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21