Бренди по країнам: США

Країна-власник:
США

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 

id Software

Легендарна компанія, що створює справжні легенди. Комп`ютерні ігри, розроблені id Software стали не просто знаменитими, вони визначили сам розвиток тривимірних «стрелялок» на десятиліття вперед. А починалося всі так необразливо… У вересні 1990 року група із трьох програмістів, що працювали на компанію Softdisk, незалежно від роботодавця, працює над принципово новою технологією плавного прокручування тла.

Il Giornale

Мережа кав`ярень Il Giornale сьогодні вже не існує. Вона функціонувала в США, у місті Сиэтле з 1986 по 1987, а потім стала основою для відомого нам бренда Starbucks. Заснував Il Giornale (у перекладі з італійського «газета») Говард Шульц, підприємець, довгий час, що проробив в Starbucks ( у ті роки компанія займалася винятково продажем кавових зерен і її керівництво навіть не планувало займатися іншими бізнес-напрямками) директором по роздрібних продажах і маркетингу Не зумівши в рамка компанії реалізувати свою мрію про створенні мережі кав`ярень по типу популярних в Італії закладів такого роду, Говард Шульц звільняється й засновує свою компанію — Il Giornale ( по одній з версій, він заснував свою компанію, ще працюючи в Starbucks).

imac

Комп`ютер класу « усе-в-одному», вироблений компанією Apple Computers. По своєму легендарна модель, якої призначено було зіграти одну із ключових ролей в історії відродження компанії, ставши фундаментом до успіху Apple у секторі домашніх комп`ютерів В 1998 році свежевернувшийся в Apple Стив Джобс представив публіці щось досить незвичайне — комп`ютер-моноблок, виконаний у досить екстравагантному дизайні, щодо недорогий, але, що містив у собі багато цікаві нововведення.

Infocus

Слоган: The Big Picture
Американська компанія, що провадить проекційну техніку — цифрові проектори й аксесуари до них. Продукція компанії містить у собі портативні моделі, проектори для бізнесу й домашніх кінотеатрів. Випускається техніка для користувачів різного рівня.

Intel

Слоган: Leap ahead Не менш відомо й вираження «Intel Inside».
Одна з найвідоміших нині компаній була утворена в 1968 році. Її засновниками були такі відомі особистості, як винахідник мікросхеми Роберт Нойс (Robert Noyce) і Гордон Мур (Gordon Moore) — творець так званого «закону Мура»*. По закінченні деякого часу в колектив влився й Ендрю Гроув (Andrew Grove), що став в 1979 році президентом компанії Споконвічно компанію прагли назвати, без неправильної скромності, «Moore Noyce».

ipad

27 січня 2010 року відбулося знаменна подія — компанія Apple представила свій перший планшетний комп`ютер — ipad. Розмови про можливу появу цього устрою велися кілька років. Хто з нетерпінням чекав, хто заперечував саму можливість появи щось подібного. Однак, до кінця 2009 року вже ніхто не сумнівався, що «планшетнику» від Apple — бути.

ipaq

Під цією назвою випускаються КПК і комунікатори компанії HP. Раніше цей бренд належав Compaq Computer Corporation, яка була поглинена НР в 2001 році. Hewlett-Packard ipaq 214 Устрою ipaq з`явилися у квітні 2000 року. Споконвічно й завжди вони працювали під керуванням операційної системи Windows Mobile (втім, що тільки не встановлювали на них умільці).

ipod

Практично відразу після підстави компанія Apple Computer зіштовхнулася зі своїм першим судовим позовом — а 1978 року на неї «наїхала» англійська мультимедійна корпорація Apple Corps. Підставою послужила назва й логотип нової комп`ютерної компанії. Англійці відстоювали свої права на зображення яблука в логотипі.

Iridium

Слоган: Everywhere
Оператор супутникового зв`язку, що покриває всю земну поверхня. Планувалося, що система буде містити в собі 77 супутників. Звідси й виникла назва — Іридій, 77 елемент Періодичної системи Менделєєва. Правда, до 77 справа так і не дійшла — на даний момент використовується близько 66 супутників (не вважаючи декількох резервних), масами по 700 кг кожний, розташованих на орбітах, висотою 80 км.

irobot

Американська компанія, що спеціалізується на проведенні робототехніки. Найбільше відома своїми автоматичними пилососами Roomba (сухе чищення) і Scooba (мокре чищення). Існують і інші моделі, наприклад, система Verro для чищення басейнів. Але не всі розробки компанії призначені для побуту, займається вона також і розвідувальними системами, роботами-саперами й іншими роботами для військових.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21