Бренди по країнам: США

Країна-власник:
США

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 

3Dfx

Практично забута нині, 3Dfx Interactive, Inc., наприкінці 90-х років минулого століття, була абсолютним лідером на ринку графічних процесорів і відеокарт. Саме це компанія зробила тривимірну графіку повсякденним явищем, повністю змінивши світ комп`ютерних ігор 3Dfx була заснована в 1994 році, трьома вихідцями з Silicon Graphics (нині SGI) — Росс Смит (Ross Smith), Гари Таролли (Gary Tarolli) and Скотт Селлерс (Scott Sellers).

3M

20-і роки 30-і роки 40-і роки 50-і роки 60-і роки Американська інноваційно-виробнича компанія, що провадить найширший спектр усілякої продукції (такі компанії називають диверсифікованими) — у масі своєї, це всілякі дріб`язки, що повсякденно використовуються будинку й в офісі: клейкі стрічки, губки для миття, блокноти, різні дріб`язки для графічних робіт, записувані оптичні диски, а колись і дискети.

Adaptec

Виробник комп`ютерного встаткування, а саме систем зберігання даних — різних контролерів і адаптерів, а також різних кабелів, аксесуарів програмного забезпечення, що супроводжує, і багато чого іншого Компанія була створена в 1984 році в місті Милпитас, штат Каліфорнія (Milpitas, CA, USA).

Adobe

Американська компанія-розроблювач програмного забезпечення. Творець таких відомих програм, як Photoshop і Illustrator, так само мови опису сторінок Postscript і популярного формату документів Portable Document Format — PDF, для читання якого використовується повсюдно розповсюджена програма, як Adobe Reader. Усе почалося саме Postscript, який почав розроблятися Джоном Уорноком (John Warnock) співробітником, що був, компанії Evans & Sutherland.

Aldus

Компанія, що займався розробкою програмного забезпечення. Творець легендарної програми комп`ютерної верстки — Pagemaker і досить відомого редактора векторної графіки Freehand (пізніше викупленого компанією Macromedia). Aldus Corporation була засновано в лютому 1984 року. Своя назва вона одержала на честь Алдуса Манутиуса (Aldus Manutius) — венеціанського книгодрукаря, що жив в 15 столітті.

Alienware

Американський виробник комп`ютерів і ноутбуків. Продукція компанії відрізняється винятково високою продуктивністю й орієнтована насамперед на геймеров і користувачів, яким потрібна більша обчислювальна потужність (наприклад, для 3 D-Моделювання, обробки звуку й відео). Складання походить із комплектуючих сторонніх виробників.

Allaire

macromedia ColdfusionAdobe Coldfusion Розроблювач програмного забезпечення. Нині не існує — 16 січня 2001 року був придбаний компанією Macromedia (з 2005 року — власність Adobe Systems). Allaire була заснована восени 1994 року. Назва компанія одержала на прізвище засновника — Джереми Эллэйра (Jeremy Allaire). Компанія займалася розробкою й підтримкою Coldfusion — першого веб-сервера, орієнтованого на роботу з базами даних мови, що працює під керуванням, CFML (Coldfusion Markup Language). На момент початку діяльності, колектив Allaire складався з десятка людей.

Amazon

Історія цього найбільшого інтернет-магазину (втім, вірніше буде ретейлера) почалася 16 липня 1995 року. Створив його бізнесмен Джефф Безос (Jeffrey Preston «Jeff» Bezos). Споконвічно продавалися винятково книги, пізніше, до 1998 року асортименти був розширений — спочатку в нього додали аудио-, а після й відеопродукцію.

Android

Операційна система з відкритим вихідним кодом, розроблена спеціально для мобільних устроїв. Представлено 21 жовтня 2008 року компанією Google. В основу її ліг всюдисущий Linux. Розробкою системи займається організований Google альянс OHA (Open Handset Alliance), у який входить 48 компаній. Першим смартфоном, що працювали під керуванням Android, став T-Mobile G1, створений HTC (HTC Dream) — устрій задоволений виродливе зовні, але зате дуже цікаве технічно. HTC Dream — самий перый «андроидфон» На сьогоднішній день, кількість устроїв під Andriod обчислюється вже десятками.

Anna Sui

Дійсний талант завжди вибирає для себе лише один напрямок, зневажаючи всім іншим, мало чому для себе цікавим. Так було й з Ганною Суи (Anna Sui), яка вже в чотири роки ( принаймні, вона сама так затверджує) знала, що прагне бути дизайнером одягу. Будучи дитиною вона багато часу приділяла вбранням для своїх ляльок.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21