Бренди по країнам:

Країна-власник:

 1 2 
colt logo

Colt

«Бог створив людей різними. Полковник Кольт зрівняв їхні шанси», — варіанти цього американського прислів`я знає майже кожн, що хоч небагато цікавився історією США, вестернами або зброєю.. Настільки коротка характеристика діяльності Сэмюэля Кольта в дуже малому ступені відображає весь масштаб і результати його роботи й зовсім не стосується властивостей характеру самого промисловця .

columbia

Columbia Sportswear

Спортивний бренд Columbia Sportswear (більш відомий у нас як просто Columbia) — один з найвідоміших і шановних у світі. Компанія провадить найрізноманітнішу продукцію, крім теплого спортивного одягу випускається також взуття й різне аксесуари. Одяг Columbia охоче використовується як спортсменами, так і для повсякденного носіння.

Dragonair

Гонконгський міжнародний авіаперевізник, що здійснює рейси по багатьом напрямкам у країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Є дочірньою компанією великого авіаперевізника Cathay Pacific, також з Гонконгу Dragonair (повна назва — Hong Kong Dragon Airlines Limited) початку свою діяльність в 1985 році, як дочірня компанія холдингу Hong Kong Macau International Investment Co.

Ferrari-logo-98

Ferrari

Говорячи про Ferrari, ми звичайно маємо на увазі щось більше, ніж просто дорогі автомобілі. Для багатьох з нас цей бренд – легенда, створена однією сміливою людиною. Протягом більш ніж п`ятдесяти років машини марки Ferrari залишають далеко за всіх своїх конкурентів. Створені італійцем Энцо Феррари ще в 40-х роках, вони й донині викликають повага й захват Почалося ж усе із мрії маленького хлопчика, якого батько не раз брав із собою на автосоревнования.

Heinz

Слоган: 57 varieties (з 1886 року) Бренд, що належить американської продовольчої компанії H. J. Heinz Company. Уважається одним з найвідоміших у світі. Але особливою популярністю користується на ринку США продукції, що де випускається під ним, віддають перевагу більш 50% споживачів ( за даними на кінець 2012 року).

Jeppson`s Malort

Під цим брендом випускається один із самих оригінальних лікерів у світі. Його особливістю є те, що виготовляється він з полиню («malört» у перекладі зі шведського — «полинь»), це надає йому досить характерний гіркий смак, витримати який здатний далеко не кожний Проведенням лікеру займається компанія Carl Jeppson Company, розташована в Чикаго.

Magirus

Виробник вантажівок і різної спецтехніки. Найбільше прославився як творець пожежних машин. Magirus (або Magirus-Deutz) з 1974 року входить до складу холдингу IVECO і називається з тих пор, відповідно, Iveco-magirus. Уродженець німецького міста Ульм, що в землі Баден-Вюртемберг, Конрад Дитріх Магирус (Conrad Dietrich Magirus) знав про роботу пожежних не з_чуток — він і сам був професійним пожежним.

 1 2