1 2   

JONNESWAY

Тайваньский компанія, що спеціалізується на проведенні професійного ручного, пневматичного й гідравлічного інструмента, застосовуваного, в основному, при ремонті й складанню автомобілів. Також випускається різне вимірювальне й діагностичне встаткування й спеціалізовані інструментальні меблі для майстерень.

JUTEC

Сімейна компанія середнього розміру, що успішно працює, проте, як на внутрішньому німецькому, так і міжнародному ринках. Продукція компанії досить незвичайно, але винятково затребувана — це спеціальні верстати, призначені для згинання труб і профілів. Такі верстати використовуються на проведенні, при монтажі різного встаткування, у хімічній і нафтопереробній промисловості.

Kodak

Легендарний виробник, що так багато зробив для розвитку аматорської світлини. Американська компанія, заснована в 1881 році винахідником Джорджем Истменом (George Eastman), разом з бізнесменом Генрі Стронгом (Henry Strong). Цікаво, що Истмен був простим банківським службовцем.

KRESS

Цей німецький виробник усілякого електроінструмента починав свою діяльність в 1928 році. Споконвічною продукцією стали електродвигуни для пральних машинок. Заснував її хтось Кристиан Кресс (Christian Kress), людей дуже талановит, що володів технічною кмітливістю. Саме завдяки його ідеям невелике проведення зуміло згодом стати всесвітньо відомим виробником.

Metabo

Слоган: work. don´t play
Цей, відомий в основом професіоналам, німецький виробник усілякого електроінструмента починав свою діяльність в 1924 році. Недавно завершилася Перша світова війна, економіка Німеччини переживає страшенна криза. Але це не зупинило інженера Альбрехта Шницлера (Albrecht Schnizler) і його компаньена Юлиуса Клоса (Julius Closs).

Milwaukee

Слоган: Nothing but heavy duty
Американський виробник електроінструментів категорії heavy-duty, розрахованих на професіоналів. Список продукції, що випускається, містить у собі більш 500 найменувань різних інструментів і більш 3500 усіляких аксесуарів для них Компанія Milwaukee Electric Tool (читається як «Милуоки»
) була заснована А.Ф.Зибертом в 1924 році в місті Милуоки, штат Висконсин (Milwaukee, Wisconsin).

Pamesa

Іспанський виробник керамічної плитки — для статі й стін, лицювальної, мозаїчної, кахельної й іншої. Пропонується продукція на всілякий смак і колір, а також всілякої вартості Компанія початку своє існування в 1972 році з невеликої фабрики по проведенню керамічної плитки для статі.

Valeo

Історія цього відомого виробника автомобільних комплектуючих почалася ще в 1923 році. Справа відбувалася недалеко від Парижа, у містечку Saint-Ouen ( Сент-Уан), де хтось Эжен Бюссон (Eugene Buisson) заснував фабрику по проведенню гальмових колодок по ліцензії англійської компанії Ferodo (ця ліцензія була придбана їм ще в 1910 році).

1 2