1 2 

3M

20-і роки 30-і роки 40-і роки 50-і роки 60-і роки Американська інноваційно-виробнича компанія, що провадить найширший спектр усілякої продукції (такі компанії називають диверсифікованими) — у масі своєї, це всілякі дріб`язки, що повсякденно використовуються будинку й в офісі: клейкі стрічки, губки для миття, блокноти, різні дріб`язки для графічних робіт, записувані оптичні диски, а колись і дискети.

4СR

Бренд, під яким випускаються видаткові матеріали інструменти й аксесуари, застосовувані при ремонті автомобілів.Проводяться фарби, герметики, шпаклівки, клейкі стрічки, спецодяг, тара, лаки… Асортименти великий — у цей час спектр виробів містить у собі більш 1000 різних найменувань В 1934 році Карлом Гутбиром (Carl Gutbier) була заснована компанія Gutbier-Fahrzeuglackierung.

Black&Decker

Слоган: «Powerful Solutions» «Ideas at work»
Корпорація Black & Decker відома усьому світу, як виробник інструментів, електроінструментів, садових інструментів, а так само різної продукції для будинку. Усе почалося з того, як два інженери, Дункан Блэк (Duncan Black) і Алонзо Деккер (Alonzo Decker), заснували в 1910 році малюсіньку компанію зі славетним іменем The Black & Decker® Manufacturing Company *.

Bosch

Слоган: «Invented for Life»
Німецька група компаній, що займається розробкою й проведенням промислового й побутового встаткування, техніки для автомобілів. Якийсь час займалася проведенням телекомунікаційного встаткування. Входить у десятку найбільших світових виробників електричного й електронного встаткування В 1886 році, 15 листопада, у німецькому місті Штутгарт (Stuttgart), винахідником Робертом Бошем (Robert Bosch) була заснована власна майстерня, яку він назвав «Workshop for Precision Mechanics and Electrical Engineering».

Cerdomus Ceramiche

Італійський виробник різних видів керамічної плитки й керамогранита. Продукцію компанії використовую для обробки приміщень, будинків і бруківок. Проводиться плитка найрізноманітніших форматів і квітів. Для створення деяких зразків приглошаются відомі дизайнери й скульптори.

COEM

Усе почалася із заснованої в 1972 році невеликої фабрики Ceramiche Coem по проведенню керамічних напівфабрикатів. Проведення росло, розширювався асортименти продукції, що випускається, поступово освоювалися закордонні ринки Настінна й напольная плитка компанії створюється з використанням новітніх технологій.

Drebo

Слоган: Success through Performance (ньому. — Erfolg durch Leistung)
Німецька компанія, що займається проведенням свердлів і бурів із твердосплавними наконечниками й інших видаткових матеріалів, що використовуються для роботи з каменем і бетоном. Це інструменти для професіоналів з особливими вимогами Drebo — відносно молода компанія.

Einhell

Великий німецький виробник усілякого інструмента й устаткування. Діяльність свою веде ще з 1964 року, коли в місті Ландау, що на ріці Исар (Landau/Isar), інженер Йозеф Таннхубер (Josef Thannhuber) заснував компанію Hans Einhell, Inh. Josef Thannhuber. Першою продукцією стали трансформатори, а трохи пізніше й зварювальний апарат трансформаторного типу (ними компанія займається й донині).

Husqvarna

Цей значок ставився на зброю ще з 18-го століття19721972 Шведська компанія, що вважається найбільшим у світі виробником усілякого садового реманенту, газонокосарок, культиваторів і невеликих тракторів. Також дуже відомі пилки даного бренда, мотоцикли й різні інструменти для обробки каменю.

Isover

Слоган: Sustainable insulations
Бренд, під яким випускаються тепло- і звукоізоляційні матеріали, відомі в усьому світі. Належить французькому концерну Saint-Gobain, що займається ізоляційною мінераловатною продукцією — тепло-, звуко- і пароизолирующими матеріалами Марка Isover з`явилася в 1937 році.

 1 2