Бренди по галузі: Некомерційні організації

Бренди по галузі:
Некомерційні організації

21st Century Tiger

Слоган: Giving wild tigers a future
21st Century Tiger — організація, створена в 1997-м року при співробітництві Zoological Society of London і Global Tiger Patrol з метою збереження популяції диких тигрів і координації дій двох організацій-засновників. зображення з офіційного сайту Основною метою й способом діяльності організації є збір коштів в урядів, комерційних, некомерційних організацій і приватних осіб.

Big Cat Rescue

Некомерційна організація, що займається порятунком представників великих котячих. Але не в дикій природі, а у випадках, коли ці чудові тварини страждають, живучи серед людей. Типовим прикладом можуть служити історії, коли багаті люди заводять будинку кошеняти, наприклад пуми, а коли тварина виростає, не можуть або не прагнуть його містити ( найчастіше звірів просто відвозять у найближчий ліс і кидають, прирікаючи на загибель).

Herorat

Дочірній проект бельгійської некомерційної організації APOPO. Мета проекту — розмінування обширнейших африканських територій, замінованих під час нескінченних і незліченних громадянських війн. Причому в якості саперів виступають пацюка Кількість хв воістину величезне.Саперам-Людям будуть потрібні десятиліття щоб знайти їх (що саме по собі дуже небезпечний і трудомісткий процес) і знешкодити.

RIAA

Асоціація, що займається захистом інтересів звукозаписної індустрії в США, була організована в 1952 році. Спочатку вона займалася лише стандартизацією запису й відтворення музики ( у ті роки для цього використовувалися ще грамплатівки). Згодом, обов`язки RIAA розширювалися: вона починає відповідати за стандартизацію інших типів носіїв (касет, лазерних дисків, цифрових носіїв), а також за ліцензування й сертифікацію музичної продукції Одним з основних напрямків діяльності асоціації можна вважати боротьбу з нелегальним поширенням музики.

Snow Leopard Trust

Американська природоохоронна організація. Основна мета — збереження сніжних барсів (сніжних леопардів або ірбісів), що живуть в азіатському регіоні, що й перебувають під погрозою вимирання. На сьогоднішній день, у дикій природі залишилося кілька тисяч особин, що вже непогано, тому що в середині минулого століття їх залишалося менш тисячі.

Творення

Некомерційна організація, основною сферою діяльності якої є допомога дітям. Фонд веде активну діяльність для того, щоб поліпшити життя дітей, що постійно живуть або виявилися в притулках, інтернатах, дитячих будинках і лікарнях. Не залишаються без уваги малозабезпечені й багатодітні родини.