1 2 3   

Opium

Слоган: Opium, for those who are addicted to Yves Saint Laurent
Парфуми «Opium» випускаються будинком «Верб Сен-Лоран» (Ives Saint Laurent ) з 1977-го року й уже стали класичним ароматом, пізніше була випущена й менш концентрована туалетна вода з тим же назвою. Загальна ідея аромату, назва й навіть дизайн упакування були схвалене Верб Сен-Лораном, але безпосередніми творцями аромату є парфумери Жан Амик (Jean Amic) і Жан-Луи Сьезак (Jean-Louis Sieuzac).

Rolex

Цей швейцарський бренд, під яким випускаються наручний годинник і аксесуари, давно й міцно асоціюється в більшості населення Землі з достатком і розкішшю. Компанія Rolex, SA — одна з найвідоміших і шановних в усьому світі. Але цікаво, що людина її, що заснував не був потомственим годинникарем.

logo_swarovski

Swarovski

Змусити світ віддати перевагу кришталю й забути про діаманти не так-те й просто. Але історія бренда Swarovski доводить, що можливо навіть таке. Даниель Сваровски (Daniel Swarovski) подарував світу прикраси зі скла й тим самим установив зовсім нові правила в цій грі за імідж. А всі завдяки тому, що він не боявся впровадження нових технологій, не розголошував секрети проведення й чуйно зчитував потреби сучасного суспільства.

Swatch-Logo

Swatch

Швейцарський годинник незмінно асоціювався з гарною якістю. При тому протягом довгого часу дозволити їх собі міг не кожний, а тому цей наручний годинник залишався прерогативою лише представників певного класу. Принаймні, так було до 1983 року, поки на ринку не з`явився годинник Swatch.Буквально за перші пару років їм удалося перевернути індустрію проведення годин з ніг на голову Автором дивного аксесуара став Николас Хайек, який запропонував людям швейцарська якість за доступні гроші.

Terrazas de los Andes

Одна із самих знаменитих виноделен Аргентини; на думку багатьох знавців — краща винодельня країни. Є власністю компанії Chandon, яка входить до складу французького холдингу Louis Vuitton Moet Hennessy (LVMH). Бренд Terrazas de los Andes з`явився недавно, в 1999 році. Саме тоді фахівці компанії Chandon придбали стару винодельню, що існує ще з 1898 року, що була розташована в Мендозе (Mendoza) — території, що заслужено славиться своїми виноградниками.

U-Boat Watch

Слоган: «Classic yet powerful» Словосполучення « дорогий годинник» звичайно викликає в нас стійку асоціацію зі Швейцарією. Однак у світі багато виробників і з інших країн, що випускають подібну продукцію — дорогий наручний годинник, за вартістю своєї здатні конкурувати з дорогоцінними прикрасами.

Vertu

Компанія, що прославився винятково дорогими мобільними телефонами. Такі моделі класу люкс покликані, насамперед, підкреслювати статус свого власника — адже вартість найдешевшої тільки починається від декількох тисяч доларів. Технічно ж ці устрої звичайно відстають від своїх звичайних побратимів (перша «просунута» модель з`явилася лише в 2009 році).

Wenjun

Wenjun (Вэньцзю́нь)—китайський виробник спиртних напоїв, з 2007 року входить до складу холдингу LVMH, представляючи холдинг на китайському ринку алкогольних напоїв. Проведення напоїв під іменем Wenjun White Spirit уважається одним із самих стародавніх у Китаї, проведення ведеться вже більш 450 літ Але, якщо говорити про саме ім`я або назву, то вже ідеться про декілька тисячах років, власники бренда пишаються тим, що саме Wenjun — стало першою назвою продавця спиртних напоїв, чиє ім`я згадується в збережених історичних документах.

Zippo

The Name in Flame Zippo. For Real When you need it, it worcs Use to start something Lifetime Guarantee Made in USA It works or we fix it free Works always… or we fix them free The Lighter that WORKS Guaranteed to Work FOREVER Always works — or we fix it free America`s Number One Business Gift The One-Zip Windproof Lighter
Zippo Manufacturing Company — американська компанія, найвідомішою продукцією якої є запальнички Zippo.

1 2 3