1 2 3 

Danish Design

Відомий найбільше на території Західної Європи бренд, під яким випускаються стильний наручний годинник. Як неважко догадатися з назви, родом Danish Design з Данії Головною особливістю годин Danish Design є максимальна простота, що граничить часом із примітивністю. Отут немає витончених форм, але правлять бал геометричні примітиви — квадрати, кола, трикутники.

Fendi

Цей «модний» італійський бренд відомий ще з початку минулого століття. В 1925 році подружня пара Эдуардо Фенди (Edoardo Fendi) і Адель Фенди (Adele Fendi) відкрили в Римі магазинчик із продажу пошитої ними ж шкіряної продукції. Завдяки тому, що виробу ці були дуже привабливі зовні й відрізнялися високою якістю, магазин швидко став популярним серед римських модниць.

Hennessy

Слоган: Hennessy. Mix accordingly. Hennessy XO. The one and only original.
Компанія Hennessy була заснована в 1795-м року й одержала своє ім`я від прізвища засновника Річарда Хеннесси (Richard Hennessy). Ірландець Річард Хеннесси, що служив найманцем у французькій армії в часи правління Людовика XV, вийшов в 36 років у відставку, якщо вірити легенді, у чині капітана й розв`язав зайнятися виноробством.Про військового минулому засновника Hennessy дотепер нагадує емблема — рука із занесеною алебардою, перенесена з фамільного герба родини Хеннесси.

Ikepod

Швейцарський годинник завжди вважався еталоном якості й дизайну. Незалежно від того, наскільки прадавньої є компанія їх виробляюча. Побрати, приміром, Ikepod — цей виробник займається своєю діяльністю з 1994 року (перша колекція з`явилася в 1995 році – вона звалася Seaslug), але вже встигнув здобути собі славу творця чудовий годинника Заснували компанію двоє: відомий австралійський дизайнер Марко Ньюсон (Marc Newson) і швейцарський підприємець Оливер Айк (Oliver Ike).

Kenzo

«Модний» бренд, заснований японським дизайнером Кензо Такада (Kenzo Takada). З 1993 року належить французькому холдингу LVMH, що займається предметами розкоші Історія цього бренда ( до початку 90-х років) — це, по суті, біографія його засновника. Народився Кензо в богом забутому містечку Химедзи 27 лютого 1939 року.

Krug

Krug — це марка ексклюзивного французького шампанського, через свою високу якість і не менш високої ціни товар ставиться до класу розкішних. Бренд належить «розкішному» холдингу LVMH (Louis Vuitton-Moët Hennessy). Шампанське Krug проводиться з 1843-го року, своє ім`я воно одержало на честь родини, яка займалася (і займається дотепер) його проведенням, передаючи секрети майстерності з покоління в покоління.

Louis Vuitton

Бренд Louis Vuitton, один із самих найвідоміших у світі розкоші, сьогодні належить корпорації LVMH (Moët Hennessy — Louis Vuitton). Під іменем Луи Вюиттон проводиться модний одяг, усілякі аксесуари, але особливо ця марка знаменита своїми сумками, сумочками, валізами й іншими саквояжами Луи Вюиттон — це, звичайно ж, ім`я засновника марки.

Martini

Слоган: No Martini, no party The right one.
Назва самому популярному у світі вермуту подарував італійський бізнесмен Алессандро Мартіні (Alessandro Martini), що жив у позаминулому столітті. По іронії долі Мартіні зовсім не був геніальним винахідником або барменом, що створив напій, який і донині є предметом шику й розкоші.

Mobiado

Слоган: Luxury in Mobility
Під цим брендом випускаються елітні мобільні телефони, вартістю не менш тисячі доларів США. Принцип простий — береться звичайний телефон (серійна модель Nokia) і вставляється в корпус, виконаний з дорогих матеріалів. Активно застосовуються такі матеріали, як золото, титан, авіаційний алюміній, сапфіри, дорогоцінні породи дерева Бренд Mobiado з`явився в 2004 році.

Nowness

Слоган: Daily exclusives for you to love
Nowness — незвичайний онлайн проект, який був запущений холдингом LVMH у лютому 2010 року. За адресою nowness.com зібраний свого роду архів щоденних зрізів стану культури, моди, сучасному життя. Ці щоденні історії можуть складатися з невеликого тексту й картинки, колажу або відео.

1 2 3