1 2 3 

10 Cane

Світлий ром проведення французької компанії Moët Hennessy, що входить до складу холдингу LVMH. Випускається з 2005 року й належить до категорії «luxury»
, носячи горде звання «World´s Best Rum» («Кращий ром у світі»). Ром 10 Cane проводиться на острові Тринідад (Trinidad), який є основною адміністративною одиницею держави Тринідад і Тобаго (Republic of Trinidad and Tobago).

Ardbeg

Невеликий острівець Айла (Islay), що в південно-західного узбережжя Шотландії, історично славився як дуже небезпечний для мореплавства район і як місце, де перебувало найбільше на душу населення кількість винокурень. Сприяв цьому той факт, що на острові є все необхідне для проведення віскі.

Bell&Ross

Слоган: Time Instrument
Бренд цей відносно молодий, але, у певних колах, досить відомий і шанований. І не дивно — адже винятково надійний швейцарський годинник завжди користувався заслуженою повагою. Втім, сама марка французька, але годинник проводився у Швейцарії (перші моделі збиралися німецьким виробником Sinn).

Bulgari

Bulgari — італійський виробник коштовностей і інших предметів розкоші. Крім прикрас, якими найбільш відома компанія, під маркою Bulgari також випускаються годинник, сонячні окуляри, сумки, парфумерія, різні модні аксесуари, по усьому світу відкрите й кілька готелів Bulgari. Більша частина акцій компанії була придбана холдингом LVMH в 2011 році.

Canada Fossils

Korite International Канадська компанія, що спеціалізується на копалин і скам`янілостях різних доісторичних тварин і рослин. Canada Fossils збирає все це, проводячи розкопки в США й Канаді. Знайдене ретельно відновлюється, після чого продається навчальним закладам і приватним колекціонерам.

Cape Mentelle

Бренд, що належить французькому холдингу LVMH. Під ним проводиться австралійське вино, з розряду тих, що подороже. Вино Cape Mentelle початок проводиться відносно недавно — з 1972 року. Недалеко від міста Маргарет-Ривер (Margaret-River), що в Західній Австралії, у містечку з таким же назвою, що славиться своїми виноградниками, які, немов би перебувають на границі, між Індійським океаном і пустищами Австралії.

Caran d`Ache

Швейцарський виробник ексклюзивних пишучих інструментів і товарів для живопису. Продукція компанії неодноразово попадала в Книгу рекордів Гиннеса як найдорожча Походження назви даного бренда незвичайно. Названий він на честь відомого французького карикатуриста Эммануэля Пуаре (Emmanuel Poiré).

Celine

Céline — відомий французький будинок моди. Входить до складу холдингу LVMH, у центрі інтересів якого лежить проведення товарів розкоші. Компанія була створена в 1945 році й споконвічно займалася продажем дитячого взуття. Але магазинчик із взуттям став розростатися в щось більше й скоро, у плині п`ятдесятих років, під маркою Céline стали проводитися різні аксесуари, переважно зі шкіри, а також парфумерія.

Continental Mobiles

Британська компанія, котоая займається створенням ексклюзивних версій серійних смартфонов таких виробників, як Apple, RIM (Blackberry), Samsung і Nokia. Ідея проста — береться продуктивний смартфон і облачається в корпус виготовлений з дорогоцінних металів і прикрашений дорогоцінними матеріалами (рубіни, смарагди, натуральна шкіра рідких тварин).

Cross

Продукція Cross — це, насамперед, елітні пишучі приналежності, стильні, функціональні й не рідко дорогі. В основний асортименти входять пір`яні ручки, ручки-роллеры, кулькові ручки й олівці. Крім цього випускаються різні канцелярські приналежності, що також ставляться до розряду елітних: органайзеры, чохли для візитних і кредитних карток, футляри для документів, брелоки, запонки й т.п.

 1 2 3