Бренди по галузі: Наука й освіта

Бренди по галузі:
Наука й освіта

Google

Корпорація, що володіє найпопулярнішим однойменним розвідувачем. Google обробляє десятки мільярдів запитів на місяць, володіючи абсолютною більшістю пошукового ринку. Найближчі конкуренти (Yahoo! і Bing) відстають від нього на порядок Саме Google першим приходить на розум, коли розмова заходить про знамениті бренди.

NPG

Слоган: The worls´s best science and medicine on your desktop
Велике міжнародне видавництво, що спеціалізується винятково на публікаціях наукових журналів. Входить до складу великої видавничої групи Macmillan Publishers Ltd, заснованої у Великобританії ще в 1843 році й, у свою чергу частиною, що є, компанії Verlagsgruppe Georg von Holtzbrinck Gmbh. Журнали й бази даних, видавані NPG, охоплюють самий широкий спектр різних напрямків.

OLPC

OLPC Foundation — некомерційна, вільна від податків організація, ціль якої — створення недорогого ноутбука, для використання його в якості навчального інструмента в школах, особливо країн, що розвивати. Концепція OLPC так само відома як «стодолларовый ноутбук». У джерел створення організації коштують Сеймур Паперт (Seymour Papert), Николас Негропонте (Nicholas Negroponte) і Алан Кей (Alan Kay).

Rosetta Stone

Rosetta stone — одна з найефективніших програм для вивчення іноземних мов. Основним принципом навчання є свого роду занурення в язикове середовище, наскільки це взагалі можна зробити сидячи за комп`ютером. Учневі пропонується кілька рівнів навчання, від простого до складного, причому подача нових слів і фраз і пояснення граматики відбувається без використання рідного для учня мови, є присутнім тільки той мова, яка вивчається.

Навколо світу

В 1861 році відбулася одна примітна подія — у Санкт Петербургові почав виходити новий географічний журнал «Вокругъ світла». Це один з найстарших науково-пізнавальних журналів у світі. Заснував його знаменитий російський видавець і книгопродавец Маврикій Осипович Вольф. Причиною для його випуску стало бажання видавця розширити аудиторію своєї продукції, його розуміння запитів читачів того часу, «дозрілих» для подібної періодики За півтора сторіччя журнал пережив кілька епох, встигнув з російського стать радянським, а потім і знову російським.