Бренди по галузі: Інше

Бренди по галузі:
Інше

1 2 3 4 5 6 7 8 

SANYO

Японський виробник різної електроніки, побутової й кліматичної техніки. Корпорація, яка починала з невеликого електромонтажного заводу, що заробив у місті Осака, 23 листопада 1947 року, на сьогоднішній день нараховує сотні дочірніх компаній, на яких трудяться сотні тисяч співробітників.

Supra

Японську компанію Supra можна охарактеризувати як виробника різного ширвжитку світу електроніки й електротехніки. Вона займається буквально всім, випускаючи продукцію більш доступну за ціною, ніж з випадку з іншими виробниками з тієї ж країни. Ну а оскільки ширвжиток цей японський, те і якість вище за середнє.

Свема

Як відомо, великий Ленін заповів, що «поки народ безграмотний, головним мистецтвом для нас є цирк і кіно»
. Однак, до початку 30-х років минулого століття, усі фільми в СРСР знімалися з використанням плівки іноземного проведення. Але згодом ставати ясно, що для подальшого розвитку кінематографа потрібне власне проведення кіноплівки.

Timken

Слоган: Where You Turn
Найбільше компанія Timken відома завдяки своїм роликопідшипникам. Однак займається вона також і спеціальними сортами стали, особливими мастильними компонентами й многой іншою спеціалізованою продукцією, у якій заинтересованны дуже багато галузей, начебто аерокосмічної й гірничодобувної.

TNT Express

Слоган: Sure, we can TNT Express N.V. - інтернаціональна служба експрес-доставки, одна з найбільших у світі. Штаб-квартира перебуває в Хофдорпе, Нідерланди (Hoofddorp, NL). Донедавна була частиною великої компанії TNT N.V., яка в 2011 році була перейменована в Postnl. У результаті такої реструктуризації TNT Express відділилася й стала самостійною, хоча колишні власники й зберегли за собою 29,9% акцій На початку 2012 року велися переговори з американською UPS — остання намеривалась поглинути TNT Express.

Toyo Tires

Слоган: Driven to perform
Очевидно важка економічна ситуація в самому кінці Другої світової війни в Японії привела до того, що в серпні 1945 року дві великі компанії, що займалися гумовотехнічними виробами, розв`язали об`єднатися. Це були Hirano Rubber Manufacturing Inc. (заснована в 1943 році) і Toyo Rubber Industrial Co., Ltd.

Trojan

Якщо вірити рекламі й статистиці, то під брендом Trojan випускаються самі популярні презервативи в США — близько 70% ринку, за даними на 2010 рік (друге місце закріпилося за Durex). Історія почалася ще в XIX столітті, коли Мерль Янгс (Merle Youngs) заснував компанію Youngs Rubber Company, що займався різними гумовотехнічними ідеями.

UFO

Бренд, що належить компанії Network Selects Ltd., головний офіс якої перебуває в Лондоні. У той же час розробкою нової продукції займається офіс розташований у Гонконзі. Проведення відбувається в Китаї й Тайваневі; деяка продукція збирається Вгермании. Із країн СНД бренд UFO найбільше відомий на території України.

Vermont

герб штатулоготип штату Брендом може бути все. Навіть цілий штат США. Штат Вермонт (Vermont, USA) перебуває на північний сході країни, у регіоні Нова Англія (New England), граничачи з Канадою. Відомий він також і за назвою State Green Mountain — штат Зелених Гір («vert mont»
— переводиться із французького як «зелена гора»
).

Xerox

Слоган: Technology. Document Management. Consulting Services.
Перефразувавши класика комуністичної поезії, можна сказати «Ми говоримо копіювання документів — маємо на увазі Xerox»
. Дійсно, адже практично повсюдно, у тому числі й на території всього колишнього СРСР (куди цей бренд прийшов аж у далекому 1968 році), слово «ксерокс»
означає копію або копіювання А почалося все в 1906 році, коли в місті Рочестр, штат Нью-Йорк, була утворена компанія The Haloid Company, що займався проведенням і продажем фотопаперу.

1 2 3 4 5 6 7 8