Бренди по галузі: Інше

Бренди по галузі:
Інше

1 2 3 4 5 6 7 8 

NORIS

Один з найбільших у світі виробників штемпельного чорнила для самого різного застосування, для нанесення на різні поверхні, будь те папір, гума, деревина, стекло або навіть м`ясо. Компанією проводиться сотні тонн чорнила щорічно, продаваних по всьому світла Історія цього виробника почалася в 1892 році, коли була заснована компанія Chemische Fabrik Nürnberg, Dr.

Oce

Слоган: Printing for professionals
Нідерландський виробник професійної техніки, що призначена для печатки, тиражування й сканування різних широкоформатних документів. Устаткування це, аналогове й цифрове, здатне працювати як самостійно, так і в якості складової найскладніших репрографических систем.

Oceanic Airlines

Досить відома авіакомпанія, якої насправді ніколи не існувало. І проте, назва Oceanic Airlines можна зустріти у відомих фільмах, серіалах і телешоу. Особливо в тому випадку, коли мова йтиме про катастрофу літака. її для цього й придумали — не використовувати ж у такому випадку назва дійсна існуючої компанії.

Ora-Ito

Ора Ито (Ora-Ïto) — це псевдонім відомого французького дизайнера Ито Морабито (Ito Morabito), до послуг якого часто прибігають імениті компанії, бажаючі створити ексклюзивну лінійку продукції. До речі, завдяки псевдоніму, люди часом помилково вважають, що Ито — японський дизайнер Народився Ито в 1977 році, у паризькій родині, що вже встигнула прославиться на поприще архітектури й дизайну.

Philips

Слоган: Sense and simplicity (з 2004 року) Let´s make things better (1995 рік) Корпорація Philips — це один з найбільших у світі (і найбільший у Європі) виробник побутової електроніки. Основні напрямки бізнесу: побутова електроніка, освітлювальні системи й медичне встаткування Історія корпорації нараховує вже більш ста років.

Pirelli

Історія цього, одного з найстарших і найвідоміших європейських виробників, почалася ще в 1872 році в Милане, де й донині перебуває його штаб-квартира. Інженер Джованни Баттиста Пирелли (Giovanni Battista Pirelli) вертається зі Швейцарії, де він отримував освіту. Парубок, якому недавно здійснилося 23 року, палко бажає відкрити власне підприємство, пов`язане із проведенням виробів з гуми.

Puma

Компанія Puma, німецький виробник спортивного взуття й реманенту, є одним зі світових лідерів у своїй галузі. Компанія була створено 1 жовтня 1948 Рудольфом Дасслером (Rudolf Dassler). Первісне ім`я фірми звучало як Rudа, від Rudolf Dassler, але пізніше було вирішено замінити його на більш благозвучне Puma, що викликає до того ж близькі зі спортом асоціації зі швидкими й спритними пумами Створенню Puma Schuhfabrik Rudolf Dassler передувала черги подій, докладніше про яких можна прочитати в статті Puma проти Adidas.

Ricoh

Один з найбільших виробників різних типів принтерів, копіювальних апаратів, МФУ й факсів, а також цифрових фото- і відеокамер. Випускаються мікросхеми, напівпровідники, різні комплектуючі й аксесуари. Займається компанія й розробкою програмного забезпечення. Як і будь-яка подібна структура такого рівня, Ricoh має й спеціальні дослідні центри, розкиданими по світу й працюючими в різні напрямках В 1936 році Киёси Итимурой (Kiyoshi Ichimura) була заснована компанія по проведенню фотопаперу.

Rowenta

Відомий німецький бренд, під яким випускається різна дрібна й велика побутова техніка, а також предмети особистої гігієни Історія бренда почалася в 1844 році, коли житель Німеччини Роберт Вейнтрауд (Robert Weintraud) разом із двума партнерами заснував компанію Weintraud & Co., яка займалася проведенням заклепок, пряжок і інших аксесуарів для одягу зі шкіри.

Samsung

Слоган: Digitally Yours
Samsung Group — один з найбільших конгломератів у світі бізнесу, на його батьківщині, у Південній Кореї для таких фірм використовують слово «чобол» («chaebol»). Чобол – це велика фінансово-промислова група, що переважно належить однієї родині й пов`язана з урядовими колами.

1 2 3 4 5 6 7 8