Бренди по галузі: Інше

Бренди по галузі:
Інше

1 2 3 4 5 6 7 8 

Konica Minolta

Слоган: The essential of imaging
7 січня 2003 року відбулася знаменна подія — створення холдингу Konica Minolta, як результат об`єднання двох відомі японські виробників фототехніки: Konica і Minolta. Результатом злиття став не тільки новий створення, але й новий логотип, у якому куди більше від «Минолты», чому від «Коники». Холдинг займається продукцією не розрахованої на масовий ринок.

lg-logo

LG

За кожним всесвітньо відомим брендом тягнеться довгий шлях перемог і поразок, по якому він до своєї популярності й прийшов. При цьому починали багато компаній зовсім не з того, чому вони зрештою прославилися. І одним з явних прикладів цьому є компанія LG. Сьогодні це всесвітньо відомий виробник побутових приладів, але колись усе починалося з маленької фірми, що провадить порошок для чищення зубів Історія компанії LG іде своїм коріннями в далекі 1940-і роки, коли молодий підприємець по імені Ку Ин Хой (Koo In-Hwoi) узявся за проведення й реалізацію цей нового для Кореї кошту по догляду за зубами.

Liebherr

Для більшості рядових споживачів ця німецька машинобудівна компанія асоціюється винятково з холодильниками й морозилками. На ділі ж, побутова техніка становить лише невеликий відсоток доходів концерну. Основна ж стаття доходів — верстати, портове встаткування, будівельна техніка, спецтехніка, гірничодобувна й землерийна техніка, кар`єрні самоскиди й таке інше.

Mad Catz

Виробник різних периферійних устроїв для ігрових консолей. продукція, що випускається, позиціонується як справжня знахідка для дійсного геймера, незалежно від типу ігор, які він віддає перевагу. Також компанією проводяться різні аксесуари, начебто кабелів, карт пам`яті, навушників і т.

Metabo

Слоган: work. don´t play
Цей, відомий в основом професіоналам, німецький виробник усілякого електроінструмента починав свою діяльність в 1924 році. Недавно завершилася Перша світова війна, економіка Німеччини переживає страшенна криза. Але це не зупинило інженера Альбрехта Шницлера (Albrecht Schnizler) і його компаньена Юлиуса Клоса (Julius Closs).

Michelin

Слоган: A better way forward
Всесвітньо відомий виробник шин для велосипедів, мотоциклів, автомобілів різних типів, важкої техніки, спецтехніки й літаків. Крім свого основного бренда володіє ще й такими відомими брендами, як Kormoran, Taurus, B.F. Goodrich і Uniroyal. Відомий Michelin і своїми путівниками (Le Guide Rouge) по різних країнах.

Mopar

Слоган: Authentic performance
Підрозділ Chrysler Group LLC, що займається проведенням запчастин для всіх марок автомобілів, що випускаються концернами — Jeep, Dodge, Chrysler, Plymouth, Imperial і інших. Mopar є єдиним авторизованим виробником оригінальних запчастин для цих авто. Тільки на ці запчастини поширюється фірмова гарантія Chrysler.

МШЗ

Найбільший виробник шин у Росії, історія якого починається ще з 1940 року, коли була досягнута домовленість зі США по закупівлі встаткування, необхідного для будівлі великого шинного заводу. Очікувалося, що проводиться буде не менш півтора мільйона покришок вгод. У США була відправлена комісія, яка повинна була підібрати необхідне встаткування й простежити за його доставкою в СРСР.

netrider.ua

Інтернет-Лабораторія netrider.ua була створена в 2011 році. Компанія надає послуги хостинга, оренди серверів ( у тому числі й VPS/VDS), реєстрації доменов, створення сайтів, а також рекламні послуги й послуги з наповнення сайтів унікальним контентом (копирайтинг). Як у самої справжньої лабораторії в netrider.ua є самий справжній «завідувач» і головний алхімік, він же директор компанії — Антон Винокурів.

Nokian Tyres

Фінський виробник шин для легкових автомобілів, вантажівок, автобусів і різної спецтехніки. Особливо славиться своїми зимовими шинами — все-таки скандинави добре знають що таке зима Усе почалося з фабрики Finnish Rubber Works (Suomen Gummitehdas Osakeyhtiö — Фінський гумовотехнічний завод), що займався різними гумовотехнічними виробами, яка була відбудована в Гельсінкі (Helsinki, Finland) ще в 1898 році.

1 2 3 4 5 6 7 8