Бренди по галузі: Інше

Бренди по галузі:
Інше

1 2 3 4 5 6 7 8 

HUESKER

Німецький виробник геосинтетических нетканных матеріалів, які активно використовуються при будівництві доріг, каналів і споруджень самого різного типу. Активно застосовують їх і в сільському господарстві, а також різних галузях промисловості. Призначення даної продукції саме різне — це й захист, і фільтрація, і поділ, і армування.

Husqvarna

Цей значок ставився на зброю ще з 18-го століття19721972 Шведська компанія, що вважається найбільшим у світі виробником усілякого садового реманенту, газонокосарок, культиваторів і невеликих тракторів. Також дуже відомі пилки даного бренда, мотоцикли й різні інструменти для обробки каменю.

IBM

International Time Recording Company (1888)Computing Scale Company of America (1891)Tabulating Machine Company (1911)1924194719561972 Слоган: Think!
Це не просто відома компанія, це щось більше. Почавши задовго до комп`ютерної ери, вона не тільки вплинула на сучасні комп`ютери — IBM по суті створила їхній сучасний вигляд. Є компанії, історія яких уміщається в кілька абзаців.

irobot

Американська компанія, що спеціалізується на проведенні робототехніки. Найбільше відома своїми автоматичними пилососами Roomba (сухе чищення) і Scooba (мокре чищення). Існують і інші моделі, наприклад, система Verro для чищення басейнів. Але не всі розробки компанії призначені для побуту, займається вона також і розвідувальними системами, роботами-саперами й іншими роботами для військових.

JONNESWAY

Тайваньский компанія, що спеціалізується на проведенні професійного ручного, пневматичного й гідравлічного інструмента, застосовуваного, в основному, при ремонті й складанню автомобілів. Також випускається різне вимірювальне й діагностичне встаткування й спеціалізовані інструментальні меблі для майстерень.

JUTA

Чеська компанія, що провадить різного роду полімерні матеріали, затребувані в сільському господарстві й будівельної індустрії. Проводяться також і всілякі пакувальні матеріали й матеріали для технічних цілей. Класичним прикладом продукції може служити Jutagrass — штучна трава, що використовується на професійні спортивні майданчиках JUTA (ЮТА) має багаторічну історію — ще в кінці 19 століття існувало кілька розрізнених виробників, що займалися проведенням мотузок, ниток, різних волокон і впакувань ( у ті роки використовувалися ще натуральні матеріали).

Karcher

Чорний і жовтий стали фірмовими квітами Karcher в 1974 році Слоган: Makes a Difference
На сьогоднішній день ця німецька компанія є одним з найбільших виробників різної очисної техніки, застосовуваної як у побуті, так і в різних сферах діяльності. І мало хто знає про те, що починала вона з випуску опалювальних систем.

Kawasaki

У більшості людей назва Kawasaki асоціюється винятково зі спортивними мотоциклами. Насправді ж, Kawasaki Heavy Industries, Ltd. — це величезний промисловий концерн, для якого випуск мотоциклів є лише одним з безлічі видів діяльності. Проведенням мотоциклів займається підрозділ Kawasaki Motorcycle Corporation, що з`явилося в 1963 році, після поглинання Kawasaki компанії Meguro, що займалася мотоциклами.

Kindle

іконка додатка Платформа для поширення й читання електронних книг, що включає в себе як програмні, так і апаратні кошту. Створила Kindle в 2007 році компанія Amazon, найбільше відома як найбільший у світі інтернет-магазин, що споконвічно спеціалізувався винятково на книгах При слові «Kindle»
більшість споживачів згадують, насамперед, саме устрій для електронних книг з екраном на основі електронного паперу — так званий «букридер».

Kodak

Легендарний виробник, що так багато зробив для розвитку аматорської світлини. Американська компанія, заснована в 1881 році винахідником Джорджем Истменом (George Eastman), разом з бізнесменом Генрі Стронгом (Henry Strong). Цікаво, що Истмен був простим банківським службовцем.

1 2 3 4 5 6 7 8