Бренди по галузі: Інше

Бренди по галузі:
Інше

1 2 3 4 5 6 7 8 
ge logo

GE

Американська багатогалузева компанія General Electric була заснована ще в кінці 19 століття. Засновником її виступив відомий винахідник і підприємець Томас Эдисон — той самий, який винайшов лампу розжарювання й запропонував говорити «алло» на початку телефонної розмови Метою створеної їм компанії Edison General Electric Company було привнести електрику в життя звичайних людей.

Gillette

1989-2009 1974-1989 1964-1974 1901-1964 Бренд Gillette це не тільки всілякі бритвені системи для чоловіків і жінок, але також і своєрідний символ одноразової продукції. Адже саме завдяки компанії, заснованої Кингом Кемпом Жиллеттом, споживачі поступово звикли до недорогих речей, які спокійно можна викинути після використання.

Gislaved

Шведський виробник шин, що почав свою діяльність ще в 1893 році. Заснували компанію брати Вільгельм і Карл Гислоу (Carl and Wilhelm Gislow). Справа була в містечку Гиславед, так що, як бачимо, мудрувати з назвою вони не стали. Повністю назва виглядала так: Svenska Gummifabriken i Gislaved. Цікаво, що перш, ніж заснувати власну компанію, брати досить довго жили в США, де працювали на заводах з виробництва продукції з гуми Як і багато інші виробники шин, компанія Gislaved починала з випуску найрізноманітніших виробів з гуми.

Goodyear

Історія цього всесвітньо відомого виробника шин почалася в 1898 році, коли хтось Френк Сейберлинг (Frank Seiberling) выклянчил якусь суму у зведеного брата й на ці гроші придбав невеликий заводик, на якому зайнявся виготовленням самих різних гумовотехнічних виробів, у тому числі й шини для гужового транспорту й велосипедів.

Google

Корпорація, що володіє найпопулярнішим однойменним розвідувачем. Google обробляє десятки мільярдів запитів на місяць, володіючи абсолютною більшістю пошукового ринку. Найближчі конкуренти (Yahoo! і Bing) відстають від нього на порядок Саме Google першим приходить на розум, коли розмова заходить про знамениті бренди.

Hallmark

Найбільший у світі виробник вітальних листівок, що мільярдними тиражами розходяться по усьому світу. Також компанія займається сувенірною продукцією. Приміром, знамениті ведмежата, що випускаються під брендом Forever Friends, належать Hallmark. Компанія володіє також каналом кабельного телебачення Hallmark Channel, по якому транслюються передачі для всієї родини, брендом Crayola (олівці, фломастери, крейди, кольоровий папір і т.п.) і деякими іншими брендами, в основному пов`язаними з подарунками й сувенірами Hallmark Cards — компанія с довгою історією, яка почалася ще в 1910 році в Канзас-Сіті, штат Мисури (Kansas City, Missouri).

Hama

Слоган: The smart solution
Німецький виробник, що спеціалізується на випуску всіляких аксесуарів, призначених як для комп`ютерів і побутової техніки, так і для фото-, аудио- і відеотехніки. Більшу частину асортиментів становлять різні дрібні, але дуже корисні речі, без яких часто буває важко обійтися.

Hankook

Слоган: Driving Emotion
Виробник автомобільних покришок з Південної Кореї. Випускає продукцію для легкових автомобілів, вантажівок різної вантажопідйомності й автобусів. Hankook входить у десятку провідних виробників шин в усьому світі. Продукція компанії зарекомендувала себе як одмінна непоганим співвідношенням якості й вартості.

Hello Kitty

Hello Kitty (Хеллоу Китти або Харо Китти, як виголошують японці) — це один із самих яскравих образів, що розміщається на безлічі товарів. Особливо популярна ця кішечка в себе на батьківщині, у Японії, де вона є частиною поп-культури, але не менше відома вона й по усьому світу. Hello Kitty знімається в мультфільмах, продається в якості іграшок і забавних фігурок, прикрашає собою всілякі аксесуари, одяг, взуття, предмети інтер`єру, практично неможливо уявити собі яку-небудь деталь або предмет, яку ще ніхто не додумався прикрасити цією пізнаваною котячою мордочкою.

Honda

Слоган: The power of dreams
Японська компанія, більш усього відома, як виробник автомобілів і мотоциклів. Є власником бренда Acura. Історії багатьох, відомих і не дуже, автомобільних компаній ( принаймні, перші десятиліття) звичайно нерозривно пов`язані з іменем людини їх, що заснував і на честь себе, що ж і назвав.

1 2 3 4 5 6 7 8