Бренди по галузі: Інше

Бренди по галузі:
Інше

1 2 3 4 5 6 7 8 

Canada Fossils

Korite International Канадська компанія, що спеціалізується на копалин і скам`янілостях різних доісторичних тварин і рослин. Canada Fossils збирає все це, проводячи розкопки в США й Канаді. Знайдене ретельно відновлюється, після чого продається навчальним закладам і приватним колекціонерам.

Chokodelika

Компанія Chokodelika поки ще зовсім молода — з`явилася вона в 2010 році. Однак незважаючи на вік уже встигнула залучити до себе увага безлічі російських споживачів, небайдужих до шоколаду. Справа в тому, що продукція компанії базується не тільки на смакових, але й на візуальних враженнях.

columbia

Columbia Sportswear

Спортивний бренд Columbia Sportswear (більш відомий у нас як просто Columbia) — один з найвідоміших і шановних у світі. Компанія провадить найрізноманітнішу продукцію, крім теплого спортивного одягу випускається також взуття й різне аксесуари. Одяг Columbia охоче використовується як спортсменами, так і для повсякденного носіння.

Cougar Paws

Під брендом з настільки оригінальною назвою (переводиться як “лабети пуми”
) проводиться спеціалізоване взуття, расчитанная в основному для покрівельників. Підійде вона також для монтажників, мийників вікон, сажотрусів і людей інших професій, пов`язаних з висотою й похилими поверхнями Cougar Paws — сімейна компанія, заснована в 1996 році.

Dunlop

Dunlop Sportdunlop Tyres Так зложилося, що правами на використання бренда Dunlop володіє цілий сонм компаній. Бренд цей сильно фрагментирован. Крім компанії Dunlop Rubber, з якої властиво всі й починалося, існує ще безліч інших, не зв`язаних один з одним компаній, у назві яких використовується слово «Dunlop»
або в яких є права на проведення продукції з такою назвою.

Durex

Бренд, що належить британської компанії SSL International. Під ним випускаються контрацептиви й інші інтимні товари (лубриканты, секс-іграшки). Бренд один з найдавніших у цій області — перші презервативи Durex з`явилися в продажі в 1935 році. Їх почала провадити компанія London Rubber Company. Назва «Durex»
– похідне від «Durability, Reliability and Excellence»
(«міцність, надійність і неперевершеність»
).

Ergo

Цей бренд з`явився в 2007 році, коли компанія Network Selects Ltd. розв`язала доповнити наявний у неї бренд UFO ще одним, більш презентабельним. Ні, справа зовсім не в тому, що UFO був непопулярний або викликав асоціації з поганою якістю. Просто під ним випускалася винятково недорога утилітарна продукція, начебто простих фотокамер, зарядних устроїв і фоторамок.

explay

Explay

Explay — російська компанія, що спеціалізується на проведенні різної цифрової мультимедійної техніки, начебто смартфонов, планшетних комп`ютерів, Gps-Навігаторів і МР 3-плеєрів Компанія починала свою діяльність в 2003 році, пропонуючи споживачам аксесуари до телефонів, плеєри й навушники.

Falken

Слоган: Driving Inspiration
Під брендом Falken проводяться шини класів начебто Ultra High Performance і High Performance для легкових автомобілів. Портфолио компанії містить у собі також шини для вантажівок, автобусів і автомобілів класу SUV. Falken був створений в 1983 році японською компанією Ohtsu Tire and Rubber.

Fulda

Історія цього німецького виробника автомобільних шин почалася ще в 1900 році. Саме тоді в місті Фульда, що розташований у землі Гессен (Fulda, Hessen), підприємцями Густому Бекером і Морицом Хазенклвером був відкритий невеликий завод Fulda Werke по проведенню різних гумовотехнічних виробів.

1 2 3 4 5 6 7 8