Бренди по галузі: Інше

Бренди по галузі:
Інше

 1 2 3 4 5 6 7 8 

3M

20-і роки 30-і роки 40-і роки 50-і роки 60-і роки Американська інноваційно-виробнича компанія, що провадить найширший спектр усілякої продукції (такі компанії називають диверсифікованими) — у масі своєї, це всілякі дріб`язки, що повсякденно використовуються будинку й в офісі: клейкі стрічки, губки для миття, блокноти, різні дріб`язки для графічних робіт, записувані оптичні диски, а колись і дискети.

ABLOY

Фінський виробник замків різних типів, як електронних, так і механічних. Крім систем замикання проводяться різні супутні вироби й інша скобяная продукція. Історія ABLOY нараховує вже більш 100 років. Початок своє вона бере з 1907 року. Саме тоді Эмиль Хенрикссон (Emil Henriksson), механік і ремонтник офісного встаткування, що проживав у Гельсінкі, ремонтуючи касовий апарат, зміркував, що на основі його складної конструкції, що полягає з набору циліндрів і дисків, можна сконструювати відмінний замок.

Amazon

Історія цього найбільшого інтернет-магазину (втім, вірніше буде ретейлера) почалася 16 липня 1995 року. Створив його бізнесмен Джефф Безос (Jeffrey Preston «Jeff» Bezos). Споконвічно продавалися винятково книги, пізніше, до 1998 року асортименти був розширений — спочатку в нього додали аудио-, а після й відеопродукцію.

Apple

Слоган: Think Different
Насправді про цю компанію легко можна написати кілька важких книг. Без перебільшення можна сказати, що Apple – одна із самих яскравих технологічних компаній, що пачками з`являлися в 70-х роках минулого століття Історія « фруктової компанії» містить у собі чимало фольклорних мотивів.

BBK

Будучи одним з найбільших виробників електроніки в Китаї, BBK Electronics поставляє свою продукцію в десятки країн по всьому миру. Але одним з основних ринків збуту вважає Росію, де є присутнім з 2000 року. На території США компанія представлена брендами ОРРО, Memorex і Philco. BBK Electronics працює в трьох основних напрямках: аудио- і відеотехніка, телекомунікації, утвір.

Belkin

Один з найбільших у світі виробників різної комп`ютерної техніки. Також Belkin створює всілякі аксесуари для різної портативної електроніки, в основному для техніки Apple. Випускаються й усілякі кабелі, перехідники, випрямлячі напруги, джерела безперебійного харчування. Асортименти продукції постійно розширюється.

Bfgoodrich

Слоган: Take control
Bfgoodrich нині — це бренд, що належить французької компанії Michelin. Під ним проводяться найрізноманітніші шини для різних видів техніки. А колись так називалася компанія, відома тепер як Goodrich Corporation, що повністю присвятила себе аерокосмічній техніці Історія ця почалася в далекому 1870 році, коли Бенджамин Франклін Гудрич (Benjamin Franklin Goodrich), доктор медицини по утвору, заснував компанію по проведенню всіляких виробів з гуми.

Bosch

Слоган: «Invented for Life»
Німецька група компаній, що займається розробкою й проведенням промислового й побутового встаткування, техніки для автомобілів. Якийсь час займалася проведенням телекомунікаційного встаткування. Входить у десятку найбільших світових виробників електричного й електронного встаткування В 1886 році, 15 листопада, у німецькому місті Штутгарт (Stuttgart), винахідником Робертом Бошем (Robert Bosch) була заснована власна майстерня, яку він назвав «Workshop for Precision Mechanics and Electrical Engineering».

Bridgestone

Слоган: Passion for Excellence
Видиме Шоджиро Ишибаши (Shojiro Ishibashi) був дуже амбіційною людиною. Недарма адже, засновуючи компанію по проведенню шин і іншої гумовотехнічної продукції, він дав їй назва, що ідеально підходить для виходу на міжнародний ринок. Але не став при цьому мудрувати, а просто перевів своє прізвище на англійську мову: «ishi»
«stone»
(«камінь»
), «bashi»
«bridge»
(«міст»
). А починалося всі 1-го березня 1931 року, коли в японському містечку Курумэ, що в префектурі Фукуока (Kurume, Fukuoka, Japan), з`явилася нова компанія — Bridgestone Tire Co., Ltd.

BRITA

Німецька компанія, що спеціалізується на очищенні води. Є лідером на ринку портативних систем для очищення води в домашніх умовах. Свою історію початку в 1966 році, як невелика фірма, заснована Хейнцем Ханкаммером (Heinz Hankammer). Справа була в невеликому німецькому місті Таунусштайне, що перебуває в землі Гессен (Taunusstein, Hessen, Germany), де й донині перебуває головний офіс BRITA.

 1 2 3 4 5 6 7 8