1 2 3 

Moviq

Слоган: Je thuis in eigen hand (нидер. — ваш будинок у ваших руках)
Досить популярне в Нідерландах агентство нерухомості. Сфера послуг компанії містить у собі як допомога при оренді й купівлі-продажу, так і послуги з ремонту й допомога при переїзді в нові апартаменти, розташовані як на землі, так і на воді.

netrider.ua

Інтернет-Лабораторія netrider.ua була створена в 2011 році. Компанія надає послуги хостинга, оренди серверів ( у тому числі й VPS/VDS), реєстрації доменов, створення сайтів, а також рекламні послуги й послуги з наповнення сайтів унікальним контентом (копирайтинг). Як у самої справжньої лабораторії в netrider.ua є самий справжній «завідувач» і головний алхімік, він же директор компанії — Антон Винокурів.

OLPC

OLPC Foundation — некомерційна, вільна від податків організація, ціль якої — створення недорогого ноутбука, для використання його в якості навчального інструмента в школах, особливо країн, що розвивати. Концепція OLPC так само відома як «стодолларовый ноутбук». У джерел створення організації коштують Сеймур Паперт (Seymour Papert), Николас Негропонте (Nicholas Negroponte) і Алан Кей (Alan Kay).

Ora-Ito

Ора Ито (Ora-Ïto) — це псевдонім відомого французького дизайнера Ито Морабито (Ito Morabito), до послуг якого часто прибігають імениті компанії, бажаючі створити ексклюзивну лінійку продукції. До речі, завдяки псевдоніму, люди часом помилково вважають, що Ито — японський дизайнер Народився Ито в 1977 році, у паризькій родині, що вже встигнула прославиться на поприще архітектури й дизайну.

Pizza Hut

Слогани: Now Your Eating America´s Favorite Pizza
Будучи студентами державного університету в Уичито (Wichita, Kansas), братися Ден і Френк Карни (Dan and Frank Carney) думали не тільки про навчання, але й про власний бізнес. Історія умовчує, чому вони зупинили свій вибір саме на пиццерии. Можливо, через того, що це блюдо було мале відомо в тих місцях.

Planet Express

Слоган: Our crew is replaceable. Your package isn´t.
Бренд відомий практично у всьому дослідженому всесвіті. Це компанія, що займається межгаллактической доставкою вантажів. Заснована в 2961 році геніальним професором і маразматиком Хубертом Фарнсвортом (Hubert J. Farnsworth). Служба Planet Express була створена їм з метою фінансування своїх досить сумнівних досліджень і експериментів різної користі Головною відмінністю компанії від інших подібних є те, що вона береться за будь-яка справу, навіть коли доставка пов`язана із серйозним ризиком для життя екіпажа космічного корабля.

Ryanair

Слоган: The low fares airline
Ірландська бюджетна авіакомпанія. Одна з найбільших у Європі у своєму класі. Заснована в 1985 і названа по імені свого засновника — ірландського бізнесмена Тоні Райана (Tony Ryan). Починалося все з малюсінької компанії, яка здійснювала регулярні рейси Уотерфорд-Лондон.

Starbucks

Starbucks — це, мабуть, найвідоміша у світі мережа кав`ярень. Крім цього Starbucks Corp. займається й продажем кавових зерен. Заснована компанія була порівняно недавно, в 1971 році й починала вона свій шлях як мережа магазинів із продажу кава. Перший магазин відкрився 30 березня 1971-го року.

Taco Bell

Слоган: Think Outside the Bun
Мережа ресторанів швидкого харчування, що спеціалізується винятково на мексиканській кухні. Найбільше поширена в США, але безліч закладів є й у країнах Європи й Азії. Належить компанії Yum! Brands Inc. (яка, у свою чергу, є частиною компанії Pepsico), що володіє також такими відомими брендами, як Pizza Hut, KFC, Long John Silver`s, Wingstreet і All American Food. Своєю появою Taco Bell зобов`язана Mcdonalds, успіх якого надихнув колишнього моряка, ветерана Другої Світової війни, Глена Белла (Glen Bell) на створення подібної закусочної.

TNT Express

Слоган: Sure, we can TNT Express N.V. - інтернаціональна служба експрес-доставки, одна з найбільших у світі. Штаб-квартира перебуває в Хофдорпе, Нідерланди (Hoofddorp, NL). Донедавна була частиною великої компанії TNT N.V., яка в 2011 році була перейменована в Postnl. У результаті такої реструктуризації TNT Express відділилася й стала самостійною, хоча колишні власники й зберегли за собою 29,9% акцій На початку 2012 року велися переговори з американською UPS — остання намеривалась поглинути TNT Express.

1 2 3