1 2 3 
2000

Аерофлот

1932 Слоган: Щиро ваш, Аерофлот! Днем народження авіакомпанії «Аерофлот» прийнято вважати 9 лютого. Саме в цей день, в 1923 році Радою праці й оборони СРСР була прийнята постанова про створення цивільної авіації, а 17 березня з`явилася організація, яку ми сьогодні називаємо «Аерофлот». Першою назвою компанії, яка створювалася винятково на кошти акціонерів і підтримка якої вважалася ледве чи не почесним обов`язком кожного громадянина й організації, стало «Добролет» Російське суспільство Добровільного повітряного флоту.

Amazon

Історія цього найбільшого інтернет-магазину (втім, вірніше буде ретейлера) почалася 16 липня 1995 року. Створив його бізнесмен Джефф Безос (Jeffrey Preston «Jeff» Bezos). Споконвічно продавалися винятково книги, пізніше, до 1998 року асортименти був розширений — спочатку в нього додали аудио-, а після й відеопродукцію.

AVIS

Слоган: We Try Harder
Корпоративна легенда говорить, що під час Другої світової війни пілот бомбардувальника Уоррен Эйвис (Warren Avis) завжди й скрізь тягав із собою мотоцикл, що давало йому свободу пересування при посадці в будь-якому аеропорті. У мирний час, перетворившись у звичайного пасажира, Эйвис такої можливості втратився.

Bloomberg

Історія інформаційного агенства Bloomberg нерозривно пов`язана з іменем його засновника Майкла Блумберга (Michael Bloomberg), який входить у десятку найбагатших людей миру, за версією Forbes. Цікаво, що бабуся й дідусь Майкла по батьківській лінії емігрували з Росії в Америку в 1906 році, рятуючись від, що насуваються політичних і економічних катаклізмів.

burger king

Burger King

1999-сьогодні 1994-2003 1971-1994 1957-1971 1954-1957 На сьогоднішній день Burger King є другою по величині й по популярності мережею фаст-фуду у світі. Ресторани цієї корпорації перебувають у всіх 50 штатах США, а також в 56 країнах миру. Щорічний оборот компанії перевищує $2,5 млрд. А тому так цікаво, зрештою, довідатися, із чого ж усе починалося А почалася історія Burger King з того, що два ініціативні ділки — Джеймс Макламор і Дэвид Эджертон – в 1954 році розв`язали відкрити свою власну мережу ресторанів фаст-фуду.

Fujitsu

Fuji Electric Limited; F - Furukawa, S - Siemens (1935-1961)Fujitsu Kabushiki Kaisha (1962-1971)«Peace», «Passion», «Purity» (1972-1988)1989 Слоган: The possibilities are infinite
Японська корпорація, великий виробник комп`ютерної техніки, електроніки й кліматичної техніки Історія цього могутнього холдингу з дуже складною структурою почалася ще в 1935 році, 20 червня.

Hotelsuites

Слоган: Laat je eens lekker verwennen! (нидер. — Зроби собі незабутню приємність!)
Мережа готелів класу люкс, розкиданих по території Нідерландів і Бельгії (усього їх близько 200). Відмітною рисою є те, що виконані вони більш ніж незвичайно — у більшості випадків готелі ці розташовані не в спеціально призначені для цього нових будинках, а в переустаткованих історичних будовах.

Il Giornale

Мережа кав`ярень Il Giornale сьогодні вже не існує. Вона функціонувала в США, у місті Сиэтле з 1986 по 1987, а потім стала основою для відомого нам бренда Starbucks. Заснував Il Giornale (у перекладі з італійського «газета») Говард Шульц, підприємець, довгий час, що проробив в Starbucks ( у ті роки компанія займалася винятково продажем кавових зерен і її керівництво навіть не планувало займатися іншими бізнес-напрямками) директором по роздрібних продажах і маркетингу Не зумівши в рамка компанії реалізувати свою мрію про створенні мережі кав`ярень по типу популярних в Італії закладів такого роду, Говард Шульц звільняється й засновує свою компанію — Il Giornale ( по одній з версій, він заснував свою компанію, ще працюючи в Starbucks).

KFC

Американська мережа ресторанів швидкого харчування (фастфуда). Спеціалізується на курячому м`ясі, про що повідомляє її ім`я — Kentucky Fried Chicken (смажені курчата з Кентуккі). З назви можна відразу ж зрозуміти, звідки цей бренд родом. Штаб-квартира компанії перебуває в Луисвилле, штат Кентуккі, США (Louisville, Kentucky, United States). Розповідаючи про історію бренда KFC, не можна хоча б коротенько не розповісти біографію його засновника, найбільше відомого як Полковник Сандерс (Colonel Sanders).

McDonald`s

Слоган: i’m lovin’ it
Найбільша мережа ресторанів швидкого харчування у світі — Mcdonald`s, народилася в Америці в 1948-м року з невеликого ресторанчика, відкритого братами Річардом і Морісом Макдональдами (Richard and Maurice Mcdonald) у Сан Бернардино, Каліфорнія (San Bernardino, California). Кафе для автомобілістів стало приносити дохід, бізнес успішно розбудовувався, а в братів з`являлися всі нові й нові ідеї, не дозволяючи зупинитися на досягнутому.

 1 2 3