Бренди по галузі: Транспорт

Бренди по галузі:
Транспорт

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 
Studebaker

Studebaker

Фірма Studebaker знайома багатьом вихідцям з Радянського Союзу, у першу чергу, завдяки армійським вантажівкам Студебеккер US6. Заснована ще в 1852 році, ця компанія протягом сторіччя провадила відмінні автомобілі, поки, не витримавши конкуренції, не припинила своє існування в 1966 році.

Subaru

Subaru World Rally Team Слоган: Think. Feel. Drive
Один з культових брендів світу автоспорту. Належить Fuji Heavy Industries (FHI) — одному з найбільших у Японії машинобудівних концернів. Історія бренда бере свій початок в 1953 році, коли відродилася із власних уламків компанія Fuji Heavy Industries. У неї була важка історія — ще три роки тому вона називалася Fuji Sangye Limited, ця компанія до війни займалася військовими літаками, а після війни — усім підряд, розвалившись у підсумку відразу на 12 дрібних компаній.

Suzuki

Слоган: Way of life!
Як і багато інші виробники автомобілів, Suzuki Motor Co. Ltd. починала зовсім з іншої продукції. У цьому випадку із ткацьких верстатів. Заснував компанію Suzuki Loom Works в 1909 році Мачио Сузуки (Michio Suzuki). Тоді це був невеликий заводик, розташований у прибережному селі Хамаматсу (тепер це вже місто).

Talbot

Про колись досить відомі автомобілі Talbot зараз мало хто знає. Марка ця, хоча ніколи й не ставилася до числа легендарних, все-таки зіграла певну роль в автомобільній історії Заснована компанія була в 1902 році в Лондоні, при фінансовій підтримці лорда Шрюсбэри Чарльза Четвайнд-Тэлбота (Shrewsbury Charles Chetwynd-Talbot).

Tesla Motors

Слоган: Burn rubber, not gasoline
Американська високотехнологічна компанія, що провадить спортивні електромобілі. Перша автомобільна компанія Силіконової Доліни. Моделі, вироблені Tesla Motors, нічим не уступають своїм бензиновим аналогам. От тільки значно простіше в керуванні, менш гучні й екологічно дружелюбні Ідея створення «электросупермобиля» спала на думку інженерові Мартіну Эберхарду (Martin Eberhard).

Tiguan

Компактний і не занадто дорогою кроссовер, що випускається німецьким виробником Volkswagen. Іноді такі моделі називають легкими позашляховиками, хоча їх прохідність не набагато вище, чим у звичайного легкового автомобіля. Покупцеві пропонується як повнопривідна, так і переднеприводная версії Tiguan. Уперше цей автомобіль був представлений публіці в 2007 році на Франкфуртском автосалоні (концепт демонструвався роком раніше).

Timken

Слоган: Where You Turn
Найбільше компанія Timken відома завдяки своїм роликопідшипникам. Однак займається вона також і спеціальними сортами стали, особливими мастильними компонентами й многой іншою спеціалізованою продукцією, у якій заинтересованны дуже багато галузей, начебто аерокосмічної й гірничодобувної.

Toyota

Початок 30-х років минулого століття ознаменувалося справжнім бумом проведення автомобілів у Японії. Так в 1930 зайнялася проведенням транспортних засобів Daihatsu, а в 1933 році утворювалася компанія Jidosha-Seido Ltd. — майбутня Nissan. У тому ж році вирішує спробувати свої чинності в проведенні автомобілів і компанія Toyoda Automatic Loom Works, що займався в ті роки створенням текстильних верстатів (по ліцензії австрійського виробника Platt Brothers), а нині відома по усьому світу як просто Toyota. Зараз уже важко сказати, що змусило піти засновника компанії Сакиту Тойоду (Sakichi Toyoda) на настільки несподіваний крок.

Trabant

Історія цього пластмасового автомобильчика — це, по суті, історія Німецької Демократичної Республіки. Після Другої Світової війни німецьке містечко Цвиккау (Zwickau) відійшов до ГДР. Це місто відоме тим, що на його території перебував завод, що провадив автомобілі таких відомих марок, як Horch, а потім і AUDI, що входили в концерн Auto Union.

Tucker

Слоган: Symbol of Safety
Не всякий, навіть самий затятий, автомобіліст знає ім`я Престогону Томаса Такера (Preston Thomas Tucker). Але ж цій людині вдалося, у свій час, створити щось унікальн, що обіцяло стати справжньою революцією в справі автомобілебудування. Події ці відбулися відразу ж після закінчення Другої Світової війни.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10