Бренди по галузі: Транспорт

Бренди по галузі:
Транспорт

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 

Руссо-Балт

Марка, під якою ще на початку 20-го століття проводилися російські автомобілі. « Руссо-Балти» випускалися на «Російсько^-Балтійськом вагонному заводі» (РБВЗ, заснований в 1869 році в Ризі), у якого в 1908 році з`явився автомобільний підрозділ Конструктором « Руссо-Балт» (Russo-Baltique), найперший з яких покинув завод в 1909 році, був Жульен Поттера (Julien Potterat), що раніше працював у бельгійській автомобільній компанії Fondu, що й побрав за основу всі свої ранні наробітки Найпершою моделлю була З-24/30 із двигуном на 24 кінські сили.

Saab

Історія цього шведського автомобільного виробника почалася в 1937 році. Тоді й була заснована компанія Svenska Aeroplan Aktiebolaget, що займався випуском військових літаків. І потрібно відзначити, що продукція SAAB непогано зарекомендувала себе в небі над Європою, зануреної в хаос Другої світової війни Але із закінченням війни минувся й гарний час для виробника.

Samsung

Слоган: Digitally Yours
Samsung Group — один з найбільших конгломератів у світі бізнесу, на його батьківщині, у Південній Кореї для таких фірм використовують слово «чобол» («chaebol»). Чобол – це велика фінансово-промислова група, що переважно належить однієї родині й пов`язана з урядовими колами.

Samsung Techwin

Підрозділ південнокорейської корпорації Samsung. Основний напрямок діяльності — оптоелектроніка, системи відеоспостереження й безпеки, силові установки, напівпровідникові системи й компонента, а так само військова й авіаційна техніка Заснований підрозділ був в 1977 році. Споконвічно воно називалося Samsung Precision Company.

SEAT

Слоган: Auto emoción
Історія цього іспанського виробника автомобілів не блищить славетними іменами або яскравими моделями. Але вона по-своєму цікава й самобутня. Тим більше, що Sociedad Espanola de Automoviles de Turismo — компанія досить добре відома в багатьох країнах миру. Залишила вона свій слід і в історії автоперегонів (WRC і TOCA). 9 травня 1950 року в місті Марторель (Martorell), неподалік від Барселони (Barselona) початку свою діяльність компанія по проведенню автомобілів, заснована при спільній участі Instituto Nacional de Industria (Іспанський Національний Інститут Промисловості) і шести іспанських банків.

shelby_type

Shelby Cobra

Про Shelby Cobra чули, напевно, багато. Цей спортивний автомобіль відрізняється незвичайним дизайном, простою конструкцією й високою потужністю. На сьогоднішній день машини цієї марки високо цінуються й дорого коштують. Однак популярність до них прийшла не відразу, а лише після того, як вони вже були зняті із проведення.

Skoda

Slavia (1895)Laurin & Klement (1905)192619261999 Марка автомобілів, що випускаються чеським виробником Škoda Auto. Ставиться до однієї з найстарших автомобільних марок Європи, розмінявши вже більш ста літ Почалося усе ще в 19 столітті в місті Млада Болеслав (Mladá Boleslav), де й донині перебуває головний офіс компанії.

Smart

Слоган: Open Your Mind
Марка мініатюрних легкових автомобілів, приналежна німецькому концерну Daimler-Benz. У джерел створення мікролітражки коштує швейцарська годинна компанія SMH, відома в усьому світі, завдяки бренду Swatch. Їй належить ідея й концепція. Але самотужки реалізувати проект швейцарці не могли, тому розв`язали звернутися до гігантів німецького автопрома.

Spyker

Слоган: Nulla tenaci invia est via (панцира., « Для наполегливого немає непрохідних доріг»)
Відомий нідерландський виробник суперкаров ручного складання. Компанія із цікавою історією й винятковим модельним поруч. Насправді, Spyker Cars NV — це реінкарнація збанкрутілої в 1926 році компанії Spyker Automobielfabriek. Spyker була заснована в 1898 році братами Якобусом і Хендриком-Яном Спайкерами (Jacobus Spijker, Hendrik-Jan Spijker), що проживали в Амстердамі.

Ssangyong

Південнокорейський виробник, що займається в основному, автомобілями підвищеної прохідності. Історія марки почалася в 1954 році, з підстави в Сеулі (де й донині перебуває її штаб-квартира) компанії Ha Dong-hwan Motor Workshop. Вона займалася створенням класичних позашляховиків Jeep і вантажівок для американських солдатів.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10