Бренди по галузі: Транспорт

Бренди по галузі:
Транспорт

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 

Oceanic Airlines

Досить відома авіакомпанія, якої насправді ніколи не існувало. І проте, назва Oceanic Airlines можна зустріти у відомих фільмах, серіалах і телешоу. Особливо в тому випадку, коли мова йтиме про катастрофу літака. її для цього й придумали — не використовувати ж у такому випадку назва дійсна існуючої компанії.

ПАЗ

Напрямок діяльності — проведення малих і середніх автобусів, а так само комплектуючих для них. Найбільший виробник автобусів на території Росії. Більше того, завдяки затребуваності виробленої їм техніки, ВАТ «Павловський автобус» входить у десятку найбільших виробників автобусів у сем світі Історія ВАТ «Павловський автобус» почалася в далекому 1930 році.

Pontiac

Pontiac Firebird США — країна легендарних автомобільних брендів, багато з яких існують ще з кінця 19-го століття. І дуже жалко, що тепер деякі з них стають історією, як це трапилося з маркою Pontiac, що припинила своє існування 1 листопада 2010 року Але ж починалася її історія ще в 1893 році, коли хтось Эдвард Мерфи (Edward Murphy) заснував у місті Понтиак, штат Мічиган (Pontiac, Michigan) компанію з назвою Pontiac Buggy Company, що займалася проведенням кінних екіпажів В 1907 році Мерфи, розуміючи, що наступають часи автомобілів, засновує компанію Oakland Motor Car Co.

Porsche

Підприємство Dr. ing. h. c. F. Porsche Gmbh, що споконвічно займалося створенням вузлів і агрегатів для автомобільних компаній, було засновано в 1931 році. У ті роки його засновник Фердинанд Порше ще не замислювався про масове проведення власного автомобіля. Але успішно став робити це для інших.

PSA Peugeot Citroen

Один з найбільших світових автовиробників. Власник двох іменитих брендів — Peugeot і Citroën. До початку 70-х років минулого століття французька компанія Citroën виявилася на грані банкрутства. Саме тоді й відбулося її поступове поглинання іншим французьким виробником — Peugeot SA (Peugeot Société Anonyme).

Puma (авто)

Історія цих незвичайних автомобілів почалася в 1964 році, коли бразильський фермер з містечка Матао, що в штаті Сан-Пауло (Matão, San-Paulo), постороил власними руками спортивний автомобіль із пластиковим кузовом. Кликали цього жагучого аматора автомобілів і запеклого автогонщика Рино Мальцони (Rino Malzoni), свій створення він назвав Dkw-malzoni (в основу ліг двигун DKW).

Rabbit

Важко переоцінити популярність автомобілів Volkswagen Golf, що з`явилися в продажі в 1974 році. Вони входять до числа самих продаваних, випускаються десятками мільйонів штук у рік. Названі так на честь теплого плину Гольфстрім, ці компактні автомобілі стали навіть родоначальниками так званого гольфа-класу Для багатьох автолюбителів назва це звично й пізнаване.

Renault

Історія цієї французької автомобільної корпорації почалася ще в далекому 19-м столітті. Почалася, по суті, з майстерні видатного винахідника Луи Рено (Louis Renault). Роль цієї людини в розвитку світу автомобілів переоцінити важко, а то й взагалі неможливо. Починав Луи з капітальної переробки примітивного триколісного транспортного засобу De Dion-Bouton (автомобілем це чудо техніки по наших часах і назвати те важко).

RET

Слоган: Aardig onderweg (нидерланд., приблизний переклад — «Відмінний маршрут»)
Транспортна компанія, що здійснює пасажирські перевезення на території Роттердама й у його передмістях. Під юрисдикцію RET попадають внутрішнміські трамвайні й автобусні маршрути, таксі, а також лінії метро й електропоїздів, що далеко виходять за межі міста Rotterdamsche Tramweg Maatschappij Н.В.

Riich

Люксовый бренд китайського автовиробника Chery. Планується, що автомобілі, випущені під цим брендом, будуть вирізняться трохи більш високою якістю й «багатим» зовнішнім виглядом, ніж інша продукція компанії. Але, як і у всіх інших випадках, виникає стійке й слушне почуття «діжа вю». Заснований бренд був на початку 2009 року.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10