Бренди по галузі: Транспорт

Бренди по галузі:
Транспорт

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 

Maserati

Слоган: Excellence Through Passion
Найвідоміший італійський виробник спортивних автомобілів. Дана марка належить до легендарних і асоціюється винятково з розкішшю й достатком Своя назва Maserati одержала на прізвище своїх творців — братів Мазерати. Їх було шість людей — Альфьери, Биндо, Марио, Эрнесто, Этторе й Карло (Alfieri, Bindo, Mario, Ernesto, Ettore, and Carlo).

Maybach

Талантливейший німецький інженер Вільгельм Майбах (Wilhelm Maybach) стояв у джерел такої легендарної марки, як Mercedes. Саме він, співробітничаючи з Эмилем Еллинеком (Emile Jellinek) добився того, що ці автомобілі компанії DMG (Daimler-Motoren-Gesellschaft) стали настільки знаменитими. Однак, в 1907 році Майбах залишає компанію.

Mazda

Зараз уже важко собі представити, але історію свою ця японська компанія початку з того, що провадила різні вироби з коркового дерева. Підприємство початок свою діяльність в 1920 році, на чолі з Юдзиро Мацуда (Jujiro Matsuda), вихідцем з не самих багатих верств населення, сином рибалки.

Mercedes

Історія цієї легендарної марки почалася в 1900 році, коли Эмиль Еллинек (Emile Jellinek), представник французького підрозділу DMG (Daimler Motoren Gesellschaft), переконав Вільгельма Майбаха (Wilhelm Maybach) назвати новий автомобіль компанії на честь свій дочки — Мерседес. На самому справи, кликали її Адріана Мануэла Рамона Еллинек (Adriana Manuela Ramona Jellinek), прізвисько Мерседес (Mercedes) закріпилося за нею в сімейному колі.

MG

Британський виробник колись дуже популярних спортивних автомобілів. Компанія початку свій шлях як невелика крапка із продажу автомобілів, доросла до рівня справжньої легенди, після чого пішла в небуття. І хоча її відродили, поки що навіть натяку немає на те, що вдасться досягтися колишніх успіхів Історія марки почалася в 20-х роках, в Оксфорді.

MINI

MINI MokeП`ятдесятиліття MINIMINI Cooper SMini CooperПрапори MINI Перемога в Другій світовій війні дісталася Великобританії занадто дорого. І справа тут не тільки в людських втратах — економіка країни виявилася повністю зруйнованої, якщо не сказати знищеної. Німецькі підводні човни, що методично винищували Королівський флот, і літаки Люфтваффе з їхніми спустошливими нальотами, практично встигнули виконати свою місію по знищенню країни, яку Гітлер уважав головним ворогом Німеччини.

Mopar

Слоган: Authentic performance
Підрозділ Chrysler Group LLC, що займається проведенням запчастин для всіх марок автомобілів, що випускаються концернами — Jeep, Dodge, Chrysler, Plymouth, Imperial і інших. Mopar є єдиним авторизованим виробником оригінальних запчастин для цих авто. Тільки на ці запчастини поширюється фірмова гарантія Chrysler.

Morgan

Автомобілі цього британського виробника немов би витяглися з початку ХХ століття, лише небагато «подрихтовав», щоб вони відповідали реаліям нашого часу. Це справжня знахідка для цінителів стилю «ретро» і ненависників занадто вуж сучасних технологій. Що й говорити, навіть корпуса цих спорткаров дотепер збираються вручну з дерева — чудовий анахронізм! На сьогоднішній день Morgan Motor Company — єдина компанія працююча в такому стилі Morgan M4 Напевно священик невеликого приходу англійського міста Стік Лейси із графства Херефордшир (Stoke Lacy, Herefordshire, UK), навіть і не припускав, якою дорогою піде його син.

Mu

Mu – це програма швидкої оренди транспортних засобів. Цей амбіційний проект належить PSA Peugeot Citroen. У рамках нової стратегії передбачається підсилити присутність брэнда Peugeot вмегаполисах. Клієнти Mu зможуть орендувати транспортні засоби Peugeot, включаючи велосипеди, скутери, автомобілі й фургони, використовуючи предоплачені карти (здобуваються онлайн).

NASA

NASA або, говорячи простіше, Національне Керування по Аеронавтиці й Дослідженню Космічного Простору, було засновано 1 жовтня 1958 року. Поштовхом до її створення послужив запуск Радянським Союзом першого штучного супутника Землі Попередником NASA була організація NACA (National Advisory Committee for Aeronautics), що займався аеронавтикою й надзвуковими літаками.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10