Бренди по галузі: Транспорт

Бренди по галузі:
Транспорт

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 

Iveco-magirus

Виробник вантажівок і різної спецтехніки. Найбільше прославився як творець пожежних машин. Magirus (або Magirus-Deutz) з 1974 року входить до складу холдингу IVECO і називається з тих пор, відповідно, Iveco-magirus. Уродженець німецького міста Ульм, що в землі Баден-Вюртемберг, Конрад Дитріх Магирус (Conrad Dietrich Magirus) знав про роботу пожежних не з_чуток — він і сам був професійним пожежним.

Kawasaki

У більшості людей назва Kawasaki асоціюється винятково зі спортивними мотоциклами. Насправді ж, Kawasaki Heavy Industries, Ltd. — це величезний промисловий концерн, для якого випуск мотоциклів є лише одним з безлічі видів діяльності. Проведенням мотоциклів займається підрозділ Kawasaki Motorcycle Corporation, що з`явилося в 1963 році, після поглинання Kawasaki компанії Meguro, що займалася мотоциклами.

KIA

Слоган: The Power to Surprise
Деякі джерела схильні вважати засновану в 1944 році KIA ( у ті роки вона називалася Kyungsung Precision Industry) першим в історії південнокорейським виробником автомобілів. У принципі, це вірно, якщо судити з погляду дати підстави. От тільки тривалий час компанія займалася винятково велосипедами так моторолерами, пізніше мотоколясками й триколісними транспортними засобами, начебто тих, що випускала японська Daihatsu.

KLM

Слоган: The Relliable Airline
Авіакомпанія KLM Royal Dutch Airlines — найстарша авіакомпанія в Європі. 12 вересня 1919 року королева Нідерландів Вильгельмина (Wilhelmina) присудила ще не створеній компанії статус «Королівська». Сама ж компанія була заснована деяким пізніше — 7 жовтня 1919 року.

Komnick

На жаль, історія автомобілебудування знає чимало прикладів, що коли подавала більші надії марка йде в небуття. Більше того, про неї забувають усі, крім людей, що цікавляться автомобільною історією. Саме така доля була в німецького виробника Komnick. Але ж починалося всі досить непогано. В 1906 році, Франц Комник (Franz Komnick), житель Західної Пруссії й власник невеликої фабрики F.

Lamborghini

Важко сказати, існувала б сьогодні марка цих легендарних спортивних автомобілів, будь в Энцо Феррари (Enzo Ferrari) небагато більш уживчивый характер… Перш ніж починати розповідь про історію Lamborghini, потрібно повідати спочатку деякі факти з біографії засновника компанії. У роки Другої світової війни Ферруччо Ламборгини (Ferruccio Lamborghini) служив в італійській армії.

Lancia

— А тепер слухай: от іде справжня машина! Лянчия! Вона напевно наздожене й Мерседес і Рено, як вовк пари ягнят. Ти тільки послухай, як працює мотор! Як орган! Эрих Марія Ремарк, «Три товариші»
Італійський виробник автомобілів з довгою й цікавою історією.

Lexus

Під цим брендом випускає автомобілі класу «люкс» компанія Toyota Motors Corporation. Споконвічно вони орієнтувалися на ринок США, на який і донині робиться основний упор. Ідея експансії «люксовой» частки ринку зародилася в керівництва Toyota ще на початку 80-х років. Роботи почалися в 1983 році.

Lincoln

Слоган: Reach higher
До початку 1917 року інженер і винахідник Генрі М. Лиланд (Henry M. Leland) покинув колись засновану їм компанію Cadillac, що от уже з десяток років належала General Motors. Причина догляду була досить прозаїчною. У Європі щосили палахкотала Перша світова війна, що обіцяло принести солідний куш будь-якої компанії, що почне торгувати з ворогуючими сторонами.

Lotus

Цей британський виробник гоночних і спортивних автомобілів офіційно почав свою історію в 1952 році. Заснував її автоконструктор Энтони Колин Брюс Чапмэн (Anthony Colin Bruce Chapman). Історія не зберегла інформації, чому компанія була названа іменем настільки екзотичної квітки. Існує думка, що таке було прізвисько подруги Чапмэна ( надалі вона стає його дружиною). Свій перший автомобіль Чапмэн побудував ще в 1948 році.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10