Бренди по галузі: Транспорт

Бренди по галузі:
Транспорт

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 

Ford

Історія цього легендарного автовиробника почалася ще в 1903 році, коли Генрі Форд (Henry Ford) з одинадцятьма компаньйонами заснував невелику компанію Ford Motor Company. Стартовий капітал становив 28 000 доларів, які вдалося зібрати завдяки різним інвесторам. У Форда вже був найбагатший досвід в інженерній справі, автоперегонах і бізнесі.

Freightliner

Джеймс Леланд (James Leland) був не просто гарним водієм, але й чудово розбирався в техніку. Своїми руками поліпшити ту або іншу модель серійної вантажівки було для нього звичайною справою. Ця людина чимало часу провела в кабіні вантажівок, займаючись розвозом всіляких вантажів В 1929 році Леланд вирішує, що прийшла настав час почати свою справу.

ge logo

GE

Американська багатогалузева компанія General Electric була заснована ще в кінці 19 століття. Засновником її виступив відомий винахідник і підприємець Томас Эдисон — той самий, який винайшов лампу розжарювання й запропонував говорити «алло» на початку телефонної розмови Метою створеної їм компанії Edison General Electric Company було привнести електрику в життя звичайних людей.

Great Wall

Один з найбільших китайських виробників автомобілів і найбільша приватна компанія країни, що працює в даній сфері. Great Wall Motor заснована в 1976 році в місті Баодин, що розташований у провінції Хэбэй (Baoding, Hebei, China), де й донині перебуває її головний офіс. GWM починала як невелика компанія (споконвічно її повна назва виглядала як Baoding Great Wall Automobile Company), що провадить мініатюрні грузовички, але згодом перетворилася в холдинг із майже двох десятків компаній, частина з яких займаються складанням автомобілів, а інші — проведенням комплектуючих.

Holden

Слоган: Go better
У наших широтах компанія Holden мало кому відома. І не дивно, адже цей автовиробник з Австралії й працює практично тільки на внутрішній ринок Датою підстави Holden уважається 1856 рік, коли була заснована компанія J.A Holden and Co., названа на честь засновника — Джеймса Олександра Холдена, вихідця з Англії, який іммігрував на інша півкулю декількома роками раніше.

Honda

Слоган: The power of dreams
Японська компанія, більш усього відома, як виробник автомобілів і мотоциклів. Є власником бренда Acura. Історії багатьох, відомих і не дуже, автомобільних компаній ( принаймні, перші десятиліття) звичайно нерозривно пов`язані з іменем людини їх, що заснував і на честь себе, що ж і назвав.

Hummer

Hummer H3Hummer H2Hummer H1 Слоган: Like Nothing Else
При першому ж погляді на масивні всюдиходи Hummer стає ясно, що без військових отут не обійшлося. І дійсно, в основі цивільної модифікації лежить армійський джип HMMWV (High Mobility Multipurpose Wheeled Vehicle — Высокомобильное Багатоцільовий Транспортний Засіб), відомий також і як HUMVEE («Хамви»). В 1979 році армія США оголосила тендер на створення «ідеального» джипу для армійських потреб.

Hyundai

Є відомості, що коса «Н» символізує рукостискання Слоган: Drive your way
Історія одного з найбільших автовиробників почалася в 1967 році, коли Hyundai Engineering and Construction Company (Hyundai Construction Co., Ltd.), найбільше відома як будівельна й суднобудівна компанія, розв`язала різноманітити свою діяльність, зайнявшись випуском автомобілів.

Infiniti

Бренд, під яким випускає люксовые авто японська компанія Nissan Motors. Причина підстави нового бренда укладалася в тому, що ніхто на ринку США не сприймав японські автомобілі як престижні. Так, надійні й практичні, але ніяк не престижні. У цей секторі ринку безроздільно правили американські і європейські моделі.

IVECO

Італійський концерн, що займається проведенням автомобілів промислового значення – вантажівки різної вантажопідйомності, спецтехніка, автобуси, пожежна техніка, самоскиди, тягачі, двигуни. Пробує компанія свої чинності й у створенні позашляховиків Існує з листопада 1974 року, у якому відбулося злиття декількох італійських виробників, що входять у групу FIAT (Fiat Veicoli Industriali, OM, Lancia Veicoli Speciali і FIAT France SA, що представляла компанію Unic) і німецької компанії Magirus-Deutz, підрозділу KHD (Klockner-Humboldt-Deutz — нині просто Deutz).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10