Бренди по галузі: Транспорт

Бренди по галузі:
Транспорт

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 

Dacia

З Renault усе починалося, до нього ж усі й повернулося. В 1967 році в передмістя румунського міста Питешти (Piteşti, Romania) за допомогою «Рено» був побудований невеликий автомобільний завод, на якому налагодили проведення невеликого автомобіля Dacia 1100 ( насправді, Renault R8). З незначними змінами автомобіль випускався до 1971 року, після чого був замінений більш сучасної Renault R12.

Daihatsu

(E - означає «engine»)19411945 (повернення первісного логотипа)1951 Слоган: We make it Compact
Один з найбільших японських виробників автомобілів. В основному, це мікролітражні моделі. Також проводяться компактні минивены, пікапи й позашляховики. Техніка ця відома й шановна в усьому світі.

Datsun

Початок історії автомобільної компанії Datsun було покладено в 1911-м року зі створенням фірми Kwaishin-sha Company ( Вайшин-Ша), її ідейним центром був інженер Масудзиро Хасимото (Masujiro Hashimoto). Компанія почала випускати перші японські автомобілі, які одержали назву DAT ( від перших букв прізвищ партнерів — Kenjoro Den (Кендзиро Дэн), Rokuro Aoyama (Рокуро Аояма) і Meitaro Takeuchi (Метайро Такцети).

Delorean

Іноді відбувається так, що продукція, що випускається, стає куди більш відомої, ніж її виробник. Так відбулося й у цьому випадку. Давно вже ніхто не пам`ятає DMC, але от вироблений нею автомобіль (а компанія встигнула створити лише одну модель), людство запам`ятає надовго. Це легендарний Delorian DMC-12, машина з культового фільму-трилогії «Назад у майбутнє». Заснував DMC інженер Джон Делореан (John Delorean), що працював до цього в General Motors, що й встигнув прославиться як розроблювач безлічі цікавих рішень і автомобілів.

Deutz AG

Німецька компанія Deutz AG (вимовляється як «Дойтц») — найстарший виробник різних типів двигунів, потужністю від декількох до декількох тисяч кіловатів, як з повітряним, так і рідинним охолодженням. Двигуни, зроблені цієї компанією використовуються у вантажівках і автобусах, а так само сельско-господарській техніці й морському транспорті Датою підстави Deutz AG прийнято вважати 31 березня 1864 року, коли Николаус Отто (Nikolaus Otto) заснував першу у світі моторобудівну компанію «N.

Dragonair

Гонконгський міжнародний авіаперевізник, що здійснює рейси по багатьом напрямкам у країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Є дочірньою компанією великого авіаперевізника Cathay Pacific, також з Гонконгу Dragonair (повна назва — Hong Kong Dragon Airlines Limited) початку свою діяльність в 1985 році, як дочірня компанія холдингу Hong Kong Macau International Investment Co.

Ducati

Зараз уже важко повірити, що цей виробник знаменитих гоночних мотоциклів споконвічно займався електронікою. Історія компанії бере свій початок в 1926 році, коли 4 липня її заснували брати Дукати. У кращих італійських традиціях, братів була юрба. Не така більша, як у випадку з Maserati, але три людини — це теж не мало.

Edsel

Здається, що в Ford Motor Company дуже не люблять згадувати історію із брендом Edsel. І не дивно — адже автомобілі цієї марки можна назвати найгучнішим провалом в історії компанії Почалося все в 1950 році, коли маркетологи Ford Motor Company розв`язали, що їм потрібно обов`язково створити автомобілі, що склали б конкуренцію Oldsmobile від General Motors.

Ferrari-logo-98

Ferrari

Говорячи про Ferrari, ми звичайно маємо на увазі щось більше, ніж просто дорогі автомобілі. Для багатьох з нас цей бренд – легенда, створена однією сміливою людиною. Протягом більш ніж п`ятдесяти років машини марки Ferrari залишають далеко за всіх своїх конкурентів. Створені італійцем Энцо Феррари ще в 40-х роках, вони й донині викликають повага й захват Почалося ж усе із мрії маленького хлопчика, якого батько не раз брав із собою на автосоревнования.

Finnair

Найбільший авіаперевізник у Фінляндії, що здійснює як внутрішні, так і міжнародні рейси. Компанія була заснована в 1923 році, тоді вона називалася Aero O / Y. Перший рейс був зроблено 20 березня 1924 року, з Гельсінкі в Таллин. Таким чином, Finnair — одна з найстарших авіакомпаній у Європі (сама ж прадавня з нині існуючих — нідерландська KLM).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10