Бренди по галузі: Транспорт

Бренди по галузі:
Транспорт

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 

Bombardier

Bombardier Inc. (вимовляється як «бомбардье») — канадський конгломерат, що випускає залізничну й авіаційну техніку. Входить у список Fortune Global 500. Компанія починала як виробник снегоходов і всюдиходів Засновник компанії, Жозеф-Арман Бомбардье (Joseph-Armand Bombardier) ще будучи підлітком побудував свій перший, нехай навіть і не занадто вдалий, снегоход — по суті, примітивні сани з автомобільним двигуном.

Bova

Одна з найстарших європейських автобусних компаній, нідерландський виробник автобусів Bova нині входить до складу холдингу VDL (VDL Groep). Більшу частину своєї історії, компанія займалася проведенням автобусних корпусів, які потім установлювалися на шасі інших виробників: у різний час це були DAF, Scania, Mercedes-Benz і решти Почалося усе ще в 1878 році, коли хтось Якобс Ботс (Jacob Bots) заснував невелику деревообробну компанію.

Brabus

Brabus Tesla Roadster Безперечно, Mercedes – чудові автомобілі, доступні далеко не всім. Але навіть їхнє придбання в наші дні вже не можна вважати чим-небудь із ряду геть вихідним. Так міркували ділові партнери Клаус Бракман (Klaus Brackmann) і Бодо Бушман (Bodo Buschmann). В 1977 році вони створили салон із продажу «Мерседесів» і тепер міркували над тем, яку б ізюминку внести у свій бізнес.

Bugatti

На жаль, сучасна Bugatti — це лише спадкоємиця колись незалежної й легендарної компанії, що створювала прославлені моделі класу «люкс». На жаль, але в наш час безумно важко вижити, випускаючи лише автомобілі, які є не стільки засобами пересування, скільки предметами розкоші Незалежність свою Bugatti втратила ще в 1963 році, чому передували серйозні фінансові проблеми.

Buick

Легендарна автомобільна марка. Одна з найстарших у США, що дожила до наших днів Усе почалося в 1899 році, коли талантливейший інженер Дэвид Б`юік (David Buick), шотландець по походженню, заснував компанію Buick Manufacturing Company, яка займалася проведенням автомобільних двигунів, використовуючи для цього власні унікальні розробки.

BYD

Слоган: Build Your Dreams
Китайський виробник електроніки. Але найбільше відомий завдяки дочірній компанії BYD Auto, що випускає автомобілі, добре відомі й на наші дорогах Компанія починала свою діяльність в 1995 році, з випуску акумуляторних батарей для мобільних телефонів. Персонал тоді становило лише декілька десятків чоловік, але це не перешкодило швидко зайняти лідируючі позиції на китайському ринку Працюючи в кращих китайських традиціях, BYD не занадто те церемонилася із чужими ідеями й такими дріб`язками, як інтелектуальна власність, що привело в підсумку до судових позовів з боку Sony, Sanyo і Foxconn.

Chevrolet

Одна із самих легендарних марок американських автомобілів. Багато моделей Chevrolet (марку в народі любовно охрестили Chevy — Шеви) стали справжніми втіленнями « американської мрії». Вони не раз ставали зірками культових фільмів і героями популярних пісень. Тривалий час автомобілі Шевроле (хоча, якщо бути вуж зовсім допитливим, те вірніше всього «Шевролей»
) виявляли собою те, яким повинен бути масовий американський автомобіль Сумніваюся, що відомий у свій час автогонщик Луи Шевроле всерйоз замислювався про створення власної моделі автомобіля.

Citroen

Після самогубства батька Андре Ситроен (André Citroën) роздобув у спадщину непоганий стан і цілком процвітаючий бізнес, пов`язаний з дорогоцінними каменями. Усе очікували, що й син піде по стопах батька. Однак, проста торгівля мало цікавила Андре. Робота з технікою залучала його куди більше.

Civic

застарілий варіант Одна із самих популярних моделей легкових автомобілів відомого японського автовиробника Honda Motor Co., Ltd. Перший Civic був представлений в 1972 році. Цей невеликий переднеприводной хэтчбек хоча й не виділявся вражаючим зовнішньому виглядом, відразу ж залучив до себе увага багатьох споживачів, причому не тільки в Японії, але й по всьому світлі.

Cunard Line

Слоган: The most famous ocean liners in the world
Ця компанія (повна її назва споконвічна виглядало як «Cunard Steamship Line Shipping Company») входить до числа легендарних. Назва своє вона одержала по імені засновника — Сэмьюэля Кунарда (Samuel Cunard). Починала компанія свою діяльність ще в далекому 1840 році — 4 липня перший (і на той момент єдиний) корабель компанії «Аркадія»
вийшов у рейс по маршруту Ліверпуль — Галифакс — Бостон.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10