Бренди по галузі: Транспорт

Бренди по галузі:
Транспорт

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   

УАЗ

Слоган: УАЗ — Природа Руху (на експорт: UAZ — Natural Drive)
Ведучий російський виробник повнопривідних автомобілів. Випускаються моделі, призначені для рішення різних завдань: класичні позашляховики, мікроавтобуси й невеликі вантажівки Своєю появою УАЗ «зобов`язаний» Великій Вітчизняній війні.

Viper

2003-2010 2013- Спортивні автомобілі компанії Dodge, що є дочірнім підрозділом Chrysler Corporation. Бренд був породжений наприкінці 80-х років минулого століття в стінах приналежної Chrysler студії Advanced Design Studios, а в 1992 році стартувало масове проведення першого двомісного Dodge Viper. Завдяки досить непоганим технічним характеристикам і чудовому зовнішньому вигляду автомобіль відразу ж залучив до себе найпильніша увага з боку громадськості.

Volkswagen

до Другий світовийпісля Другий світовий2000 Історія цієї найвідомішої автомобільної марки бере свій початок із середини 30-х років минулого століття. Згідно з легендою, почалося всі восени 1933 року, коли в неформальній обстановці готельного номера відбулася зустріч між Фердинандом Порше (Ferdinand Porsche) і Адольфом Гітлером.

Watercar

Компанія, що прославився на увесь світ як творець найшвидших автомобілів-амфібій У джерел Watercar, Inc. коштує хтось Дейв Марч (Dave March), що заснував в 1976 році невелику майстерню з ремонту автомобілів. Згодом невелике підприємство перетворилася в Fountain Valley Body Works — одну з найбільших і шановних у тих місцях контору, якої вона залишається й у наші дні.

Wrightbus

Виробник автобусів з Північної Ірландії. Є дочірньою компанією The Wright Group. Створює автобуси на шасі сторонніх виробників — Volvo, MAN, Mercedes-Benz, VDL, Scania. Wrightbus прославилася як піонер у справі проведення автобусів з низькою посадкою — перша така модель з`явилася в 1993 році. Але найбільше відома своїми двоповерховими моделями, більшість яких курсує по вулицях Лондона Заснована компанія була Робертом Райтом (Robert Wright) в 1946 році.

Zhongtong

Ведучий виготовлювач автобусів у Китаї. Причому продукція Zhongtong Bus відома й далеко за межами країни. Експорт цих автобусів проводиться в кілька десятків країн миру, включаючи навіть такі, як США, Франція й Росія Історію свою компанія початку ще в 1958 році. Споконвічно вона носила хитромудру назву Liaocheng Vehicle Manufacturing and Repair Factory.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10