Бренди по галузі: Транспорт

Бренди по галузі:
Транспорт

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 

Acura

27 березня 1986 року було створене відділення концерну «Honda Motors» у США назва, що одержала, «Acura Automobiles Division». На момент виходу марки японські автомобілі довели покупцям свою надійність і економічність, тепер же керівники Honda задумали вийти на ринок престижний, дорогих автомобілів, таких як європейські BMW, Volvo.

2000

Аерофлот

1932 Слоган: Щиро ваш, Аерофлот! Днем народження авіакомпанії «Аерофлот» прийнято вважати 9 лютого. Саме в цей день, в 1923 році Радою праці й оборони СРСР була прийнята постанова про створення цивільної авіації, а 17 березня з`явилася організація, яку ми сьогодні називаємо «Аерофлот». Першою назвою компанії, яка створювалася винятково на кошти акціонерів і підтримка якої вважалася ледве чи не почесним обов`язком кожного громадянина й організації, стало «Добролет» Російське суспільство Добровільного повітряного флоту.

Alpine

Виробник гоночних і спортивних автомобілів Alpine мало відомий серед «простих смертних». Справа в тому, що автомобілі цієї марки всі як один ставляться до класу спортивних і гоночних, здобувають їх тільки дійсні цінителі швидкості. Найбільше поширені вони в країнах Західної Європи, особливо у Франції, де існує розвинена мережа клубів шанувальників «Альпин».

Auris

Toyota Auris — марка автомобіля, який випускається найбільшим японським автовиробником Toyota Motor Corporation з 2007-го року. Toyota Auris являє собою переднеприводной трьох- або пятидверный хэтчбек класу З ( найбільш популярний у Європі). Орієнтований Auris більшою мірою на європейських споживачів і вважається європейським аналогом Toyota Corolla, хоча обидві моделі й лідер продажів із сорокалітнім стажем Corolla, і Auris не мають чіткої географічної прив`язки.

Aurora Flight Sciences

Компанія, що займається розробкою й створенням експериментальних літальних апаратів, здебільшого безпілотних ( так званих БПЛА — безпілотних літальних апаратів). Здійснюється активне співробітництво з іншими компаніями, при проектуванні й випробуваннях подібних устроїв.

Barkas

Східно-німецьке підприємство, що випускало невеликі грузовички, мікроавтобуси й автофургони. Засноване воно було в 1957 році, на основі націоналізованих заводів компанії Framo, що випускала невеликі вантажівки, у місті Карл-Маркс-Штадт (Karl-Marx-Stadt), нині — Кемниц або Хемниц (Chemnitz). (C) 2006 by Lothar Göcke Проведення почалося в 1961 році.

Bentley

Red Label Як і багато інші відомі бренди своя назва компанія Bentley Motors одержала на прізвище засновника — у цьому випадку Уолтера Бентли. Цей талановитий інженер і справжній фанат автоперегонів зажадав створити справжнього монстра, якому б не було рівних на гоночному треку. Це нині назва Bentley викликає в більшості асоціації з потужними, але дуже масивними й досить неповороткими дредноутами.

Bigelow Aerospace

Слоган: Join the Adventure
Плани цієї компанії настільки грандіозні і виходять за рамки повсякденної щоденності, що багатьом здадуться чистою фантастикою. Злопыхатели ж можуть почати свою пісню про банальне відмивання грошей. Bigelow Aerospace планує зайнятися готельним бізнесом.

BMW

BMW Motosport (70-e)19542000 Слогани: BMW. The Ultimate Driving Machine. BMW. Sheer Driving Pleasure. The Ultimate Driving Experience
Цей, мабуть, один із самих іменитих виробників автомобілів і мотоциклів у світі, починав свою діяльність в 1916 році в Мюнхені, споконвічно займаючись літаковими двигунами. Утворювалася компанія в результаті злиття двох дрібні виробників авіадвигунів — Rapp-Flugmotoren Werke і Otto-Werke.

Boeing

Слоган: One destination. A world of solutions.
Мабуть, найвідоміший у світі виробник авіаційної, військової й космічної техніки. Але ж починала корпорація Boeing з малюсінької фабрики, де невеликі літаки збиралися повністю вручну. Історія компанії почалася в далекому 1916 році, коли 15 липня була заснована компанія The Pacific Aero Products Company, через рік перейменована в Boeing Airplane Company.

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10