Bloomberg

Історія інформаційного агенства Bloomberg нерозривно пов`язана з іменем його засновника Майкла Блумберга (Michael Bloomberg), який входить у десятку найбагатших людей миру, за версією Forbes. Цікаво, що бабуся й дідусь Майкла по батьківській лінії емігрували з Росії в Америку в 1906 році, рятуючись від, що насуваються політичних і економічних катаклізмів.

ge logo

GE

Американська багатогалузева компанія General Electric була заснована ще в кінці 19 століття. Засновником її виступив відомий винахідник і підприємець Томас Эдисон — той самий, який винайшов лампу розжарювання й запропонував говорити «алло» на початку телефонної розмови Метою створеної їм компанії Edison General Electric Company було привнести електрику в життя звичайних людей.

ING

Фінансовий холдинг ING надає послуги по кредитуванню й страхуванню, займається інвестиціями й проводить усілякі банківські операції. Клієнтами ING є як великі організації, так і приватні клієнти в десятках країн по усьому світу. Число клієнтів ING давно вже перевалило за 85 мільйонів.

J.P. Morgan

J.P. Morgan Chase & Co – один з найбільших у світі фінансових інститутів, що обслуговує клієнтів у США й по усьому світу. Представництва компанії існують у більш ніж 60-ти країнах і надають своїм клієнтам увесь спектр фінансових послуг. Компанія є лідером ринку інвестиційного банкинга, її послугами користуються як приватні споживачі, так і корпорації, урядові організації Як видне з назви, основу J.P.

Merrill Lynch

Слоган: Merrill Lynch is bullish on America
Merrill Lynch & Co., Inc. — інвестиційна й консалтингова компанія, що надає послуги з керування активами, цінними паперами, корпоративними фінансами, інвестиціями в банківській сфері. Компанія була заснована 6-го січня 1914-го року Чарльзом І. Мерриллом (Charles E.

NPD Group

Американська компанія, що займається аналізом і вивченням ринків. Є одним з найбільших у США й у світі ( згідно зі звітами Honomichl Top 50 report) постачальником і споживачем інформації дослідження роздрібного ринку для широкого кола галузей промисловості — комп`ютерна техніка, автомобілі, одяг, продовольство, дитячі товари й багато чого іншого.

Samsung

Слоган: Digitally Yours
Samsung Group — один з найбільших конгломератів у світі бізнесу, на його батьківщині, у Південній Кореї для таких фірм використовують слово «чобол» («chaebol»). Чобол – це велика фінансово-промислова група, що переважно належить однієї родині й пов`язана з урядовими колами.

Toyota

Початок 30-х років минулого століття ознаменувалося справжнім бумом проведення автомобілів у Японії. Так в 1930 зайнялася проведенням транспортних засобів Daihatsu, а в 1933 році утворювалася компанія Jidosha-Seido Ltd. — майбутня Nissan. У тому ж році вирішує спробувати свої чинності в проведенні автомобілів і компанія Toyoda Automatic Loom Works, що займався в ті роки створенням текстильних верстатів (по ліцензії австрійського виробника Platt Brothers), а нині відома по усьому світу як просто Toyota. Зараз уже важко сказати, що змусило піти засновника компанії Сакиту Тойоду (Sakichi Toyoda) на настільки несподіваний крок.