1 2   

PC Magazine

Цей, один з найвідоміших журналів, що оповідають про комп`ютерну техніку, починав свою діяльність у січні 1982 року. Тобто, саме в той час, коли комп`ютери вже встигнули стати досить популярними й затребуваними серед домашніх користувачів. Комп`ютерна індустрія розбудовувалася швидко, кількість читачів росла й уже через рік товщина PC становила 400 сторінок (деякі номери — 600 і більш).

Playboy

Playboy — вихідний по усьому світу журнал для чоловіків. Не все знають (часто навіть регулярні читачі й передплатники журналу бувають приємно здивовані), але Playboy — це не тільки світлини оголених і напівголих жінок, у журналі також розміщаються літературні твори, інтерВ`ю зі знаменитостями, статті на всілякі теми.

Random House

Слоган: Bringing you the best in fiction, nonfiction & children`s books
Random House — найбільше й, мабуть, найвідоміше у світі видавництво, що випускає книги англійською мовою. Видаючи найрізноманітнішу по стилю літературу, компанія ставить своєю метою поєднувати серйозну й популярну літературу, розважаючи читачів, одночасно просвіщати їх.

Навколо світу

В 1861 році відбулася одна примітна подія — у Санкт Петербургові почав виходити новий географічний журнал «Вокругъ світла». Це один з найстарших науково-пізнавальних журналів у світі. Заснував його знаменитий російський видавець і книгопродавец Маврикій Осипович Вольф. Причиною для його випуску стало бажання видавця розширити аудиторію своєї продукції, його розуміння запитів читачів того часу, «дозрілих» для подібної періодики За півтора сторіччя журнал пережив кілька епох, встигнув з російського стать радянським, а потім і знову російським.

W.W. Norton

Слоган: Books That Live
Це видавництво було засновано в 1923 року й дотепер залишається незалежним. Воно віддає перевагу займається випуском книг, що так чи інакше пов`язані з утвором і науковою діяльністю, не обходячи увагою й художню літературу Історія W.W. Norton & Co. почалася з того, що Вільям Нортон і його дружина Марія почали публікувати лекції, що читаються в People´s Institute у Нью-Йорку.

1 2