1 2 

Bloomberg

Історія інформаційного агенства Bloomberg нерозривно пов`язана з іменем його засновника Майкла Блумберга (Michael Bloomberg), який входить у десятку найбагатших людей миру, за версією Forbes. Цікаво, що бабуся й дідусь Майкла по батьківській лінії емігрували з Росії в Америку в 1906 році, рятуючись від, що насуваються політичних і економічних катаклізмів.

De Filmkrant

Найбільший у Нідерландах щомісячник для широкої аудиторії, присвячений кінематографу ( по більшій частині нідерландському, але й не забуваючи про світовий) і всьому, що з ним зв`язане. Обкладинка номера 307, лютий 2009на задньому плані найбільший у Роттердамі кінотеатр На сторінках Filmkrant публікуються анонси й огляди нових фільмів, розглядається їхній вплив на культуру.

For Dummies

Слоган: A Reference for the Rest of Us! Для, що сумніваються
Дуже популярна в усьому світі серія навчальних книг, розрахована винятково на початківців. Споконвічно серія створювалася для користувачів комп`ютерів; нині ж охоплює найрізноманітніші сфери людської діяльності. Серія For Dummies — класичний приклад франшизы ЗМІ, коли зовсім різними видавництвами здобуваються права на видання однієї й тієї ж книги.

Fujitsu

Fuji Electric Limited; F - Furukawa, S - Siemens (1935-1961)Fujitsu Kabushiki Kaisha (1962-1971)«Peace», «Passion», «Purity» (1972-1988)1989 Слоган: The possibilities are infinite
Японська корпорація, великий виробник комп`ютерної техніки, електроніки й кліматичної техніки Історія цього могутнього холдингу з дуже складною структурою почалася ще в 1935 році, 20 червня.

Google

Корпорація, що володіє найпопулярнішим однойменним розвідувачем. Google обробляє десятки мільярдів запитів на місяць, володіючи абсолютною більшістю пошукового ринку. Найближчі конкуренти (Yahoo! і Bing) відстають від нього на порядок Саме Google першим приходить на розум, коли розмова заходить про знамениті бренди.

IBM

International Time Recording Company (1888)Computing Scale Company of America (1891)Tabulating Machine Company (1911)1924194719561972 Слоган: Think!
Це не просто відома компанія, це щось більше. Почавши задовго до комп`ютерної ери, вона не тільки вплинула на сучасні комп`ютери — IBM по суті створила їхній сучасний вигляд. Є компанії, історія яких уміщається в кілька абзаців.

Kindle

іконка додатка Платформа для поширення й читання електронних книг, що включає в себе як програмні, так і апаратні кошту. Створила Kindle в 2007 році компанія Amazon, найбільше відома як найбільший у світі інтернет-магазин, що споконвічно спеціалізувався винятково на книгах При слові «Kindle»
більшість споживачів згадують, насамперед, саме устрій для електронних книг з екраном на основі електронного паперу — так званий «букридер».

Namelab

Namelab — одна з найвідоміших у світі компаній, які займаються безпосередньо назвами, так званим неймингом. Поряд з Lexicon, Namelab є однієї з найстарших і самих авторитетних компаній у світі нейминга. Фірма була заснована в 1981-м року в Сан-Франциско. У сферу інтересів Namelab входить нейминг брендів, нейминг фірм, а також розробка загальної стратегії бренда.

Nowness

Слоган: Daily exclusives for you to love
Nowness — незвичайний онлайн проект, який був запущений холдингом LVMH у лютому 2010 року. За адресою nowness.com зібраний свого роду архів щоденних зрізів стану культури, моди, сучасному життя. Ці щоденні історії можуть складатися з невеликого тексту й картинки, колажу або відео.

NPG

Слоган: The worls´s best science and medicine on your desktop
Велике міжнародне видавництво, що спеціалізується винятково на публікаціях наукових журналів. Входить до складу великої видавничої групи Macmillan Publishers Ltd, заснованої у Великобританії ще в 1843 році й, у свою чергу частиною, що є, компанії Verlagsgruppe Georg von Holtzbrinck Gmbh. Журнали й бази даних, видавані NPG, охоплюють самий широкий спектр різних напрямків.

 1 2